Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „ACONITUM“

Eksporto vadybininkas

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „ACONITUM“

Darbo pobūdis

  • Aktyvi naujų klientų paieška ir ilgalaikio bendradarbiavimo vystymas užsienio rinkose; Afrikos regionas
  • Atstovaujamų produktų pristatymų organizavimas, dalyvavimas tarptautinėse parodose, renginiuose, konferencijose;
  • Rinkos analizė, pardavimo veiksmų plano ruošimas ir įgyvendinimas, derybų vedimas;
  • Komercinių pasiūlymų, sutarčių ir kitų eksporto dokumentų rengimas;
  • Dalyvavimas gamybos planavimo procesuose.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis, aukštesnysis išsilavinimas (privalumas – vadybos, farmacijos, medicinos srities studijos);
  • Darbo patirtis eksporto, pardavimų vadybos srityje (privalumas – farmacijos sektoriuje);
  • Puikios anglų ir prancūzų kalbos žinios, kitų užsienio kalbų mokėjimas - privalumas;
  • Pardavimų proceso išmanymas, gebėjimas atstovauti įmonę tarptautiniame kontekste;
  • Labai geri bendravimo, kontaktų mezgimo ir bendradarbiavimo palaikymo įgūdžiai.

Įmonė siūlo:

  • Atsakingą ir įdomų darbą šiuolaikiškoje, inovatyvioje kompanijoje;
  • Įvedimą darbo pradžioje sėkmingam startui, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Darbo užmokestis gali būti derinamas atsižvelgiant į kandidato kompetencijas, patirtį ir lūkesčius.

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas
Fiksuota darbo užmokesčio dalis – 1200-1500 EUR atskaičius mokesčius. Priedai nuo rezultatų.

Aconitum - kuriame ir gaminame augalinius vaistus, maisto papildus bei homeopatinius vaistus nuo 1999 metų. Įmonėje vykdomas pilnas gamybos procesas. Siekiame išlaikyti lyderio pozicijas Lietuvoje, todėl nuolat tobuliname savo preparatų sudėtis, rinkai tiekiame tik išskirtinius aukščiausios kokybės augalinius vaistus ir maisto papildus. Naudojame atsinaujinančią energiją: saulės kolektorius ir geoterminį šildymą, kurie leidžia iki 80% sumažinti elektros energijos ir gamtinių dujų suvartojimą gamyboje ir kartu sumažina anglies dvideginio emisiją. Didžiuojamės, kad įmonės kertinės vertybės: kokybė, pilnas gamybos procesas, technologinis pažangumas ir inovacijos – vertinamos ne tik Lietuvos gyventojų, bet ir partnerių iš daugiau nei 60 šalių.
informacija apie UAB „ACONITUM“
3883 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
100
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1564 €
25% uždirba 1564-2404 €
25% uždirba 2404-3365 €
25% uždirba nuo 3365 €