Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
AB „Vilniaus Pergalė“

Eksporto vadybininko asistentas (-ė)

1000-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - AB „Vilniaus Pergalė“

Darbo pobūdis

Bendravimas su esamais klientais ir jų poreikių analizavimas.
Pagalba eksporto vadybininkui administruojant eksporto užsakymus:
Užsakymų suvedimas ir jų vykdymo kontrolė;
Transporto koordinavimas su logistikos skyriumi ir klientais;
Eksporto užsakymų dokumentų ruošimas ir administravimas;
Produkcijos sudėčių, logistinės informacijos ir kitos dokumentacijos klientams pildymas.
Produkcijos ženklinimo derinimas tarp kliento ir atsakingų įmonės skyrių.
Produkcijos pavyzdžių užsakymas ir paruošimas išsiuntimui klientui.

Reikalavimai darbuotojui

Kruopštumas ir atsakingumas.
Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas.
Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.
Geras anglų kalbos mokėjimas. Rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas.
Puikus Excel ir kitų MS Office programų valdymas.
Įgūdžiai su Oracle ir SharePoint programomis būtų privalumas.
Geri bendravimo, bei organizaciniai įgūdžiai.
Gebėjimas dirbti komandoje, bei savarankiškai.

Darbo grafikas

Darbo laikas ( 7.30 val. iki 16.00 val. ) ( I-V )

Įmonė siūlo

  • Draugišką ir geranorišką kolektyvą
  • Atsakingą darbą vienoje iš lyderiaujančių konditerijos bendrovių Lietuvoje
  • Geras darbo sąlygas
  • Šokolado ir saldainių degustacijas prie kavos/arbatos pertraukų metu

DARBO VIETA: Graičiūno g. 26, Vilnius

Esu supažindintas ir sutinku, kad pasibaigus atrankos procesui, bet AB Vilniaus pergalė nepasirinkus mano kandidatūros, suteiksiu teisę AB Vilniaus pergalė saugoti mano gyvenimo aprašymą (CV) ir jame esančius duomenis ne ilgiau negu 2 metus, skaičiuojamus nuo atrankos pasibaigimo datos ir esant Karjeros galimybėms, atitinkančioms mano gyvenimo aprašymą (CV), su manim susisiekti.

Atlyginimas

1000-1100 €/mėn. į rankas
Sutartinis

AB „Vilniaus pergalė" – konditerijos gaminių rinkos lyderė Lietuvoje. Įkurta 1952 metais ir per ilgus metus įvaldžiusi šokolado gamybos meną, bendrovė šiandien siūlo plačiausią prekių asortimentą Baltijos šalyse: šokoladinių saldainių asorti, išskirtines ir aukščiausios klasės šokoladinių saldainių dėžutes, šokoladinius batonėlius, šokoladinius saldainius su praline, pomada ir likeriu, karameles, triufelius, dražė, sausainius ir dar daugiau. Lietuvoje pagaminama produkcija eksportuojama į daugiau nei 35 šalis visame pasaulyje.
65 metų istoriją skaičiuojančios bendrovės sėkmės paslaptis slypi šūkyje – „Viskas tik dėl šokolado!”. Siekdami patenkinti kliento poreikius, skiriame ypatingą dėmesį produkcijai: nuolat investuojame į naujausias tecnologijas, geriname kokybę ir atnaujiname asortimentą. Daug laiko skiriame ir geriausių medžiagų paieškoms, tad mūsų gaminiai garsėja savo puikia kokybe, o receptai – originalumu. Kai kurie jų – „Sostinės“ ar „Vilnius“ – vis dar gaminami pagal slaptus autentiškus receptus, sukurtus prieš daugiau nei 50 metų.
Mūsų prekių ženklai: „Pergalė“, „Pergalė Unique“, „Vilnius“, „Sostinės“, „Nomeda“, „Fortūna“, „Veliuona“, „Kregždutė“, „Raudonoji aguona“, „Ananasiniai“ ir daugybė kitų.
informacija apie AB „Vilniaus Pergalė“
2199 €
Vid. atlyginimas bruto
(44% didesnis už LT vidurkį)
320
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1072 €
25% uždirba 1072-1394 €
25% uždirba 1394-2054 €
25% uždirba nuo 2054 €