No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
UAB „Liramta“

EL. PARDUOTUVĖS ADMINISTRATORIUS (-Ė) - KONSULTANTAS (-Ė)

1000-1800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Liramta“

Mūsų pasiūlymas

Kviečiame ilgalaikei karjerai stabiliai veikiančioje ir klientų pagarbą užsitarnavusioje kompanijoje. Suteiksime galimybę Jums panaudoti savo įgūdžius, gebėjimus, kompetencijas ir išmokti naujų, naudingų dalykų. Užtikrinsime patogias darbui sąlygas ir darbo priemones, geranoriškus, linksmus kolegas ir smagų laiką kartu. Žadame sąžiningą atlygį ir motyvavimo priemones.
Norėtume aptarti pasiūlymą išsamiau, todėl siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Tikslas – kokybiškas parduotuvės ir el.parduotuvės klientų aptarnavimas bei sėkmingi pardavimai.
Šiame darbe po išsamių apmokymų pasirūpinsite klientais, atėjusiais į parduotuvę: išsiaiškinsite poreikius, pristatysite mūsų parduodamų prekių privalumus, parduosite, išrašysite sąskaitas, dirbsite kasos aparatu, organizuosite prekių pristatymą klientams.
Taip pat pasirūpinsite pardavimais el.parduotuvėje: įkelsite informaciją apie naujas prekes, prižiūrėsite informaciją apie kainas, atnaujinsite, atsakysite į klientų užklausas.
Išsamiau – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite aukštąjį išsilavinimą ir sėkmingos panašaus darbo patirties, išmanote turinio valdymo sistemas, puikiai kalbate ir rašote lietuvių kalba. Anglų k. žinias vertintume kaip privalumą. Jei atsakingai organizuojate ir planuojate savo veiklą, kreipiate dėmesį į detales, kūrybiškai sprendžiate kylančias situacijas ir Jums svarbu pasiekti tinkamą rezultatą – siųskite savo CV tiesiog dabar! Mes pasiruošę susipažinti!

Atlyginimas

1000-1800 €/mėn. į rankas
Stabili atlyginimo dalis priklausys nuo Jūsų kompetencijos, o priedų už darbo rezultatus sistemą aptarkime susitikimo metu
UAB „Liramta“

UAB „Liramta“

UAB “Liramta” – jau 18 metų stabiliai ir pelningai veikianti įmonė. Savo klientams Vilniuje ir Kaune parduodame baldus, skirtus lauko terasoms, pobūviams ir banketams. Taip pat esame žinomi ir vertinami kaip patikimi partneriai renginių bei švenčių aptarnavimo paslaugų nuomos srityje – nuomojame paviljonus, baldus. Vis daugiau klientų naudojasi ir mūsų el.parduotuvės privalumais. O mes esame šauni, motyvuota komanda, kuriai smagu tobulėti kartu, užtikrinti kokybišką klientų aptarnavimą ir ambicingai siekti naujų tikslų.
Sužinokite apie mus daugiau internete


informacija apie UAB „Liramta“
1713 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.