EL.PREKYBOS ADMINISTRATORIUS (-Ė) JONAVOJE

Nuo 1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Jonava, Kaunas, Ukmergė - UAB „Lonas ir partneriai“

Darbo pobūdis

1. El. prekybos platformos veikla trijose Baltijos šalyse;
2. Operatyviai identifikuoti ir pranešti apie klaidas bei neatitikimus;
3. Produktų asortimento tvarkymas ir informacijos atnaujinimas;
4. El.parduotuvių plėtros projektai ir jų priežiūra;
5. Darbas su el.puslapio administravimo įmone, marketingo ir IT skyriais, gerinant klientų aptarnavimą;
6. Pardavimų analizavimas ir ataskaitų teikimas komercijos skyriui.
7. Darbas vykdomas iš įmonės biuro

Reikalavimai darbuotojui

1. Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas (prekybos, verslo ar IT srityje);
2. Standartinio MS Office paketo įgūdžiai;
3. Patirtis valdant ir prižiūrint svetaines;
4. Patirtis dirbant su PrestaShop platforma, Google Analytics žinios būtų laikoma privalumu;
5. Greita reakcija į iššūkius, puikūs bendravimo ir komandinio darbo įgūdžiai;
6. Gebėjimas savarankiškai organizuoti darbą;
7. Sklandi lietuvių ir anglų kalba.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
1. Įdomų, tobulėti skatinantį darbą;
2. Draugišką, palaikančią ir profesionalią komandą;
3. Nuolaidas LONAS gaminiams;
4. Sveikatos draudimą;
5. Motyvuojantį atlyginimą, atitinkantį turimas kompetencijas.;
6. Penktadieniais trumpesnę darbo dieną (dirbame iki 15:30)

Atlyginimas

Nuo 1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Lonas ir partneriai“

Įkurta dar 1993 metais, čiužinių, lovų bei miegamojo aksesuarų gamybos įmonė LONAS jau 31 metai puoselėja geriausias šio verslo tradicijas bei taiko inovacijas didesniam komfortui ir sveikesniam gyvenimui. Bendradarbiaujant su dizaineriais ir kineziterapeutais, LONUI pavyko sukurti pripažinimą pelniusius gaminius kokybiškam miegui.
Kasdienė įmonės veikla paremta šeimos vertybėmis ir tradicijomis, mat jau dvi LONO įkūrėjo Kazimiero Jakučio šeimos kartos sėkmingai prisideda prie lietuviškų čiužinių, lovų, miegamojo aksesuarų bei LONAS HOME namų tekstilės kūrimo ir gamybos tobulinimo.
Šiuo metu įmonė valdo 19 salonų ir 3 el. parduotuves Baltijos šalyse.

LONAS - komforto ekspertai jau 31 metai!
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „Lonas ir partneriai“
2128 €
Vid. atlyginimas bruto
(40% didesnis už LT vidurkį)
47
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1395 €
25% uždirba 1395-1787 €
25% uždirba 1787-2165 €
25% uždirba nuo 2165 €