Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „GLASSBEL BALTIC“

ELEKTRIKAS - AUTOMATIKAS

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „GLASSBEL BALTIC“

Darbo pobūdis

  • gamybos įrengimų automatinės dalies remontas ir eksploatacija;
  • elektros ūkio priežiūra: aptarnavimas;
  • automatinės dalies mazgų priežiūra bei remontas;

Reikalavimai

  • aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas elektrotechnikos, -- - - automatikos srityje;
  • darbo patirtis su gamybiniais įrenginiais ir jų aptarnavimu;
  • techninės dokumentacijos skaitimas- supratimas anglu k.;
  • darbo patirtis su PLV
  • turi analitinius ir mokymosi sugebėjimus
  • gebėjimas dirbti komandoje
  • kūrybiškas mąstymas
  • darbo kompiuterių įgūdžiai
  • slenkantis darbo grafikas (pamainos)

Mes jums siūlome

  • Visas reikalingas darbo priemones;
  • Kvalifikacijos kėlimą darbo vietoje bei karjeros galimybes įmonės viduje;
  • Socialines garantijas ir laiku mokamą atlygį.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

UAB „Glassbel Baltic“ yra vienas didžiausių architektūrinio stiklo gamintojų pasaulyje, turinti gamyklas Baltarusijoje ir Lietuvoje. Įmonė siūlo platų produkcijos asortimentą – nuo architektūrinių izoliacinių stiklo paketų ir ypač didelių gabaritų atskirų stiklų gamybos iki konkrečių reikalavimų, tokių kaip atsparumas ugniai, apsauga nuo elektromagnetinės spinduliuotės ar atsparumas sprogimui, įgyvendinimo.
informacija apie UAB „GLASSBEL BALTIC“
2092 €
Vid. atlyginimas bruto
(37% didesnis už LT vidurkį)
164
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1511 €
25% uždirba 1511-1751 €
25% uždirba 1751-2119 €
25% uždirba nuo 2119 €