Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
AB „Ukmergės gelžbetonis“

Elektrikas - automatikas

Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Ukmergė, Širvintos, Molėtai - AB „Ukmergės gelžbetonis“

Darbo pobūdis

  • Atsakingas už gamybos įrenginių elektrinės ir automatinės dalies priežiūrą ir remontą;
  • Atsakingas už prevencinę ir profilaktinę įrenginių priežiūrą;
  • Vykdyti nuolatinę ir planinę įrangos ir įrenginių elektrinės ir automatinės dalies patikrą.
  • Vykdyti elektros montavimo darbus.

Reikalavimai darbuotojui

  • įgytas techninis (elektros, automatikos, elektronikos) srities išsilavinimas;
  • elektriko darbo patirtis prižiūrint ir šalinant gamybinės įrangos gedimus (privalumas);
  • gebėti skaityti techninę dokumentaciją ir elektros įrenginių schemas;
  • Žingeidumas, noras tobulėti, bendradarbiaujantis, siekiantis ir pasiekiantis rezultatų;
  • VK elektrosaugos kvalifikacinį pažymėjimas;
  • Aukštalipio pažymėjimas, patirtis įrenginių priežiūros ir remonto srityje (privalumas).

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Sveikatingumas

Nelaimingų atsitikimų draudimas 24/7

Biuras

Stalo futbolas Stalo tenisas Dviračių saugykla Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

Nuo 1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklausys nuo jūsų turimos patirties.

AB "Ukmergės gelžbetonis" nuolatos investuoja į betono ir gelžbetonio bei polistireninio putplasčio gamybos technologijas. Naudodama sukauptą patirtį, kvalifikuoto personalo žinias bei pažangią įrangą įmonė tiekia produkciją Lietuvos statyboms bei eksportuoja gaminius į Skandinavijos šalis.
informacija apie AB „Ukmergės gelžbetonis“
2143 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
156
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1531 €
25% uždirba 1531-1860 €
25% uždirba 1860-2416 €
25% uždirba nuo 2416 €