UAB „Imrė“

Elektrikas įrengimų meistras

1500-2200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Imrė“

Darbo pobūdis

Elektros ūkio priežiūra, remontas, naujos instaliacijos montavimas, elektros įrengimų priežiūra remontas,.

Reikalavimai darbuotojui

Noras išmokti tobulėti. Privalumas darbo patirtis

Atlyginimas

1500-2200 €/mėn. į rankas
UAB „Imrė“

UAB „Imrė“

UAB"IMRĖ" įkurta 1993m. Rugsėjo 03 d. ir sėkmingai vykdo veiklą iki šių dienų.

Mūsų įmonė atlieka plataus profilio darbus, nuo smulkių gedimų šalinimo, įrangos atnaujinimo, remonto ir rekonstrukcijos darbų. Savo plačia veikla, siekiame patenkinti, klientų poreikius. Mūsų įmonės darbo garantas - atsakomybė prieš vartotoją. Įpatingas dėmesys darbų kokybei. Per ilgus darbo metus įgijome Suomijos kompanijų pasitikėjimą ir sekmingai bedradarbiaujame iki šių dienų. Su pasitikėjimu tvirtai žengiame į priekį, siūlydami Jums savo paslaugas.
informacija apie UAB „Imrė“
1310 €
Vid. atlyginimas bruto
12
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.