Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Sinergija LT“

Elektrikas

1400-1700 €/mėn. Į rankas
Inclusive for people with disabilities
Mažeikiai - UAB „Sinergija LT“

Darbo pobūdis

Saulės elektrinių įrengimas, derinimas, paleidimas, priežiūra;
Elektros ir silpnos srovės įrenginių gedimų šalinimas;
Veikiančių elektros instaliacijų apžiūra ir priežiūra;
Naujai sumontuotos elektros įrangos paleidimas ir derinimas;
Kitų tiesioginio vadovo pavestų užduočių, tiesiogiai susijusių su pareigomis ir darbuotojui suteiktais įgaliojimais, atlikimas.

Reikalavimai darbuotojui

Profesinis arba aukštasis elektrotechninis išsilavinimas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
PK ar aukštesnės kategorijos elektros saugos sertifikatas;
Patirtis atsinaujinančios energetikos sektoriuje (didelis privalumas);
Gebėjimas dirbti komandoje ir bendradarbiauti;
Orientacija į rezultatą, kruopštumas, atsakingumas;

Atlyginimas

1400-1700 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo turimos kvalifikacijos ir kompetencijų.

Saulės elektrinių, EV stotelių, kaupiklių, šilumos siurblių įrengimas ir jų priežiūra, aptarnavimas bei remontas.
Prekyba saulės elektrinių įranga, EV stotelių įranga, ŠVOK sistemomis.
Stogų remontas.
informacija apie UAB „Sinergija LT“
1705 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
36
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1435 €
25% uždirba 1435-1737 €
25% uždirba 1737-1916 €
25% uždirba nuo 1916 €