MB „Sparksita“

Elektrikas - montuotojas

1200-1600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - MB „Sparksita“

Darbo pobūdis

Elektros instaliacijos darbai:
Pramoniniai objektai, individualūs namai, daugiabučiai, verslo centrai, biurai.
Elektrotechnikos, Ryšių, Gaisrinės saugos, Apsauginės signalizacijos. Elektros ūkių priežiūra. Lauko tinklai. Iki 1000V
Kabelinių konstrukcijų montavimas, kabelių klojimas, skydų rinkimas, įvairios įrangos jungimas, montavimas, paleidimas, derinimas.

Reikalavimai darbuotojui

Analogiško darbo patirtis
Elektros schemų / brėžinių skaitymas
Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija)
Noras dirbti ir tobulėti

Įmonė siūlo

Visos darbui reikalingos priemonės;
Draugiška darbo aplinka;
Visos socialinės garantijos;
Tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybės;
Konkurencingas, rinkos lygį atitinkantis, skaidrus ir laiku mokamas atlyginimas;
Vykimas į/iš objektų su įmonės transportu;
Galimybė kilti karjeros laiptais.

Atlyginimas

1200-1600 €/mėn. į rankas

Mb "Sparksita" Patyrusi, auganti kompanija specializuojasi elektros instaliacijos srityje. Mūsų siekiamybė darbus atlikti aukštame kokybės standarte. Siūlome puikią darbo aplinką ir ieškome darbuotojų, kurie turi darbo patirties, pareigingumo jausmą, siekia asmeninio tobulėjimo ir dirba išvien su savo komandos nariais.