Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Elektrikas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Prienai, Alytus, Birštonas - UAB „Strielčių lentpjūvė“

Darbo pobūdis

Elektros sistemų instaliavimo, gamybinių įrengimų profilaktikos darbai;
Elektros ūkio priežiūra ir aptarnavimo darbai;
Automatizuotos gamybos linijos elektros valdymo priežiūra;

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis, noras dirbti, be žalingų įpročių, vairuotojo pažymėjimas ir nuosavas automobilis.

Mes jums siūlome

Laiku mokamą atlyginimą, socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Strielčių lentpjūvė“

Medžio apdirbimas, granulių, briketų gamyba
informacija apie UAB „Strielčių lentpjūvė“
1554 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
45
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1015 €
25% uždirba 1015-1451 €
25% uždirba 1451-1785 €
25% uždirba nuo 1785 €