Elektrikas su Vokiečių kalba

2900-3600 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „TS start“

Darbo pobūdis

Skubus darbo pasiūlymas elektrikui - darbui pramonėje Vokietijoje.
Valandinis įkainis 17 Eur/ val atskaičius mokesčius. Atlyginimas 2900 - 3600 Eur/ mėn. atskaičius mokesčius.

Darbo pobūdis:
Techninės priežiūros palaikymas;
Trikčių šalinimas;
Remonto darbai;
Montavimas;
Elektriko ir pusiau mechaninė veikla.

Reikalavimai:

Techninis išsilavinimas (elektrikas, mechatronikos inžinierius ir kt.);
Galimybė dirbti 2 pamainų darbą (rytinį ir popietinį);
Galimybė budėti savaitgaliais;
Vokiečių kalba;
B kat pažymėjimas privalumas.

Siūlome:

Ilgalaikį ir stabilų darbą Vokietijoje komandiruočių principu;
Lankstų rotacijos grafiką;
40-50 val. į savaitę;
Visada laiku mokamą atlyginimą;
Apgyvendinimą;
Visus darbui reikalingus rūbus bei priemones;
Kvalifikacijos pasikėlimo galimybes pagal Vokiškus standartus.

Cv siųsti:

Daugiau informacijos tel. +37066444222

UAB TS START
www.tsstart.lt

Atlyginimas

2900-3600 €/mėn. į rankas

UAB „TS start“

UAB "TS Start" yra darbuotojų atrankos ir įdarbinimo įmonė turinti savo filialus Kaune ir Alytuje. Teikiame įdarbinimo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir Europos Sąjungos Šalyse. Dirbame su Vokietija, Nyderlandais Belgija, Danija, Švedija, Norvegija. Turime plačią darbų pasiūlą dirbant tiek su tiesioginiais kontraktais užsienio šalyse, tiek su Lietuviška darbo sutartimi dirbant komandiruočių pagrindu. Darbuotojams turime pasiūlą tiek trumpalaikių tiek ilgalaikių darbo pasiūlymų. Siūlome įvairių specialybių darbus, suteikiame visas socialines garantijas, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi saugus ir užtikrintas, dirbdamas mūsų įmonėje.

Darbiname ir trečiųjų šalių piliečius.
See all ads of this company (9)