Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Multikuta“

Elektromechanikas

1400-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys - UAB „Multikuta“

Darbo pobūdis

Gamybos įrenginių automatikos, mechanikos, pneumatikos sistemų remontas priežiūra ir derinimas;
Naujų įrenginių montavimo, paleidimo, derinimo darbų vykdymas;
Visos įrangos nepertraukiamo darbo užtikrinimas.
Įrengimų profilaktikų vykdymas

Reikalavimai

Išsilavinimas (elektronikos, automatikos, elektrotechnikos ar mechanikos mokslų srityje);
Darbo patirtis gamybinėje įmonėje elektronikos, automatikos, mechanikos, elektrotechnikos srityje;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Organizuotumas ir gebėjimas dirbti savarankiškai;
Mechanikos procesų supratimas, automatikos, pneumatikos žinios.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas;
Darbas dieninis 8:00-17:00.

Atlyginimas

1400-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "MULTIKUTA"
Plastikinių vamzdžių ir tūtų gamyba, plastiko gaminių liejimas įpurškimo būdu.
informacija apie UAB „Multikuta“
715 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.