Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Elmova“

Elektromontuotojas

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Jonava, Kaišiadorys - UAB „Elmova“

Darbo pobūdis

Ieškome darbuotojų lauko elektros tinklų, elektros įrenginių montavimo darbams atlikti:
  • 0,4-10 kV kabelių linijų montavimas;
  • elektros spintų, transformatorinių, modulinių pastočių montavimas;
  • 0,4-10 kV kabelių movų montavimas;
  • transformatorinių pastočių iki 110 kV rekonstrukcija;
  • ESO ir LITGRID elektros tinklų montavimas.

Darbo vieta KAUNE arba VILNIUJE, NE KOMANDIRUOTĖSE, tel. pasiteiravimui

Reikalavimai darbuotojui

  • panašaus darbo patirtis;
  • profesinis išsilavinimas (privalumas);
  • energetikos darbuotojo pažymėjimas (privalumas);
  • vairuotojo pažymėjimas (privalumas);
  • operatyvinio darbuotojo pažymėjimas (privalumas).

Įmonė siūlo

  • darbą stabilioje, ilgametę patirtį turinčioje bendrovėje;
  • lanksčias darbo sąlygas;
  • niekuomet nevėluojantį atlyginimą, socialines garantijas;
  • kvalifikacijos kėlimo galimybes;
  • karjeros galimybes (brigadininko, darbų vadovo, ...)

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
Atlyginimas derinamas individualiai - priklausomai nuo gebėjimų, kompetencijos ir darbo patirties.

UAB Elmova - daugiau nei 60 metų dirbanti įmonė. Tai stabili, patikima, rinkoje įsitvirtinusi įmonė. Pagrindinė įmonės veikla – elektros ir telekomunikacijų montavimo darbai. Darbus atliekame visoje Lietuvoje. Įmonėje dirba didelę darbo patirtį turintys bei jauni kvalifikuoti specialistai.
informacija apie UAB „Elmova“
2432 €
Vid. atlyginimas bruto
(60% didesnis už LT vidurkį)
132
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1671 €
25% uždirba 1671-2085 €
25% uždirba 2085-2380 €
25% uždirba nuo 2380 €