Saulės elektrinių montuotojas

1500-2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - MB „Manjusta“

Darbo pobūdis

Saulės elektrinės montavimas ant žemės ir stogo;
Darbas aukštyje;
Darbas komandoje.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis;
Tinkamas požiūris į darbą ir darbo kokybę;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Atsakingumas;
Kruopštumas;
Sąžiningumas;
Noras dirbti ir tobulėti.

Įmonė siūlo

Visas reikalingas priemones darbui atlikti;
Aprangą žiemai ir vasarai;
Automobilį darbo reikmėms;
Nemokamą automobilio parkingą;
Socialines garantijas;
Visada laiku mokamą atlyginimą;
Laisvus savaitgalius ir šventines dienas;
Jaunatvišką kolektyvą, pagalbą bei bendrų tikslų siekimą;
Nemokamą kavą ofise.

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo turimų kompetencijų ir patirties.

MB „Manjusta“

Jau daugiau nei 3 metus mūsų profesionali, nuolat auganti, savęs negailinti, vis didesnius tikslus sau kelianti komanda - visada pasiruošus Jums padėti. Konsultuojam, projektuojam, montuojam, parduodam viską, ko gali prireikti norint įsirengti saulės elektrinę geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Sprendžiame elektrinių sutrikimus, esant poreikiui tarpininkaujame bendraujant su gamintojais, dėl jų suteikiamų gaminių garantijos. Visada ieškom Jums palankiausio ir Jūsų poreikius atitinkančio sprendimo. Siūlome pažangiausius ir patikimiausius technologinius sprendimus iš patikimų ir ilgalaikių partnerių visame pasaulyje. Perkant ar montuojant įrangą ir suteikiant prieigą prie inverterio - nemokamai suteikiame stebėjimo paslaugą.
informacija apie MB „Manjusta“
1662 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% higher than LT average)
16
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2023 m.