Cointacted, MB

Elektros darbų ir/ar santechnikos specialistas - vadovas

5000 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Užsienis: Vokietija - Cointacted, MB

Darbo pobūdis

Elektros ir santechnikos instaliavimo darbai Vokietijoje. Daugiaaukščių namų renovacijos. 2,5 mėn darbe Vokietijoje, 2 savaites Lietuvoje. Šiuo metu turime darbo metams į priekį viename mieste Vokietijoje, tačiau objektų turime ir daugiau visame pasaulyje.

Ieškome tiek elektros, tiek santechniko specialistų.

Reikalavimai darbuotojui

Elektrotechnis išsilavinimas arba atitinkama darbo patirtis;
Brėžinių skaitymas ir kokybiškas darbas savo srityje nuo a iki z;
Būtina panašaus darbo patirtis;
Kokia kalba šnekate nėra svarbu, tinka tiek lietuvių, tiek rusų, tiek anglų, tiek vokiečių;
Esate orientuotas į aukštą atliktų darbų kokybę ir rezultatą;
Esate atsakingas, sąžiningas, darbštus.

Mes siūlome

Kokybiškas darbo sąlygas ir stabilų darbo užmokestį, didesnį nei standartas rinkoje;
Nemokamą apgyvendinimą darbo metu;
Pasirūpiname Jūsų kelionės išlaidomis į/iš objektą (kelionės bilietai ir transportas);
Visas darbo priemones Jūsų darbui atlikti.

Kaip susisiekti

Kandidatų prašome susisiekti čia:
cointacted.com/support

Atlyginimas

5000 €/mėn. į rankas

Cointacted.com - naujos kartos socialinis tinklas.