No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
DARBO RINKOS LYDERIS 2023
I vieta energetikos kategorijoje

ELEKTROS TINKLO KOKYBĖS VERTINIMO INŽINIERĖ (-IUS)

1597-2396 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Ignitis grupė

Ar norite tapti įmonės „Energijos skirstymo operatorius“ dalimi?

Šiuo metu ieškome naujos (-o) komandos narės (-io) tinklo kokybės padalinio komandoje. Šioje pozicijoje būsi atsakinga (-as) už skirstomųjų elektros tinklų priežiūrą. Manai, mums pakeliui? Tuomet laukiame tavęs savo komandoje!

Take YOUR part in #EnergySmart!

Prisidėsi prie žalios ir saugios energetikos ekosistemos kūrimo:

 • Vykdant skirstomųjų elektros tinklų įrenginių apžiūras;
 • Atliekant elektros tinklų įrenginių būklės įvertinimą;
 • Padedant nustatyti tinklo gedimų priežastis stichinių situacijų metu;
 • Šalinant gedimų priežastis ekstremalių situacijų metų

Šioje pozicijoje reikalingas:

 • Aukštasis koleginis išsilavinimas (arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija), įgytas baigus elektros inžinerijos krypties studijas (arba baigus elektronikos inžinerijos ar energijos inžinerijos krypties studijas ir išklausius elektros energetikos modulį);
 • Gebėjimas dirbti MS Office pagrindinėmis programomis;
 • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
 • Rašymas, skaitymas ir kalbėjimas lietuvių kalba.

Mainais už tvaresnės ateities kūrimą, mes pažadame:

 • Atitinkantį patirtį bei kompetencijas atlygį, bei kintamą finansinį paskatinimą priklausiantį nuo pasiektų rezultatų;
 • Papildomas apmokamas dienas: sveikatinimuisi, trumpalaikės ligos atveju, savanorystei, už sukauptą darbo stažą;
 • Papildomų naudų paketą pasirenkant: pensijų kaupimą, sveikatos draudimą ar kitą naudą iš pasirenkamų naudų sąrašo MELP programėlėje;
 • Plačias mokymosi, kvalifikacijos kėlimo programas;
 • Vertybėmis grįstą lyderystę ir verslo sprendimus;
 • Galimybę prisidėti prie energetikos transformacijos, siekiant sukurti 100% žalią ir saugią energijos ekosistemą dabarties ir ateities kartoms.


Kviečiame prisijungti prie augančios tarptautinės komandos. Ją sudaro išmaniajai energetikai atsidavę specialistai, kuriuos vienija bendras tikslas – sukurti 100% žalią ir saugią energetikos ekosistemą dabarties ir ateities kartoms. Kiekvieną mūsų žingsnį lydi keturios kertinės vertybės: atsakomybė, partnerystė, atvirumas ir augimas. Jei ir tau jos yra svarbios – lauksime savo komandoje!

Siekdami strateginių tikslų padidinti lyčių balansą „Ignitis grupėje“, pareigų pavadinimus darbo skelbimuose nurodome pirmiausia moteriškos giminės galūne.

Lygių galimybių įsidarbinti principas, kurį taikome visuose įmonės padaliniuose, draudžia diskriminuoti žmones dėl rasės, amžiaus, odos spalvos, lyties, tautybės, fizinės ar psichinės negalios, religinių pažiūrų ar kitų priežasčių, neturinčių poveikio kandidato gebėjimams atlikti darbines pareigas.

Pareigybių grupės pastovios atlyginimo dalies intervalas yra nuo 1597 iki 2396 EUR (neatskaičius mokesčių). Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją. Prie darbo užmokesčio gali būti mokama kintamoji atlygio dalis.

Atlyginimas

1597-2396 €/mėn. neatskaičius mokesčių
DARBO RINKOS LYDERIS 2023
I vieta energetikos kategorijoje

Ignitis grupė

Norėtum prisidėti prie projektų, užtikrinančių sklandų energijos tiekimą mūsų namams? „Ignitis grupė“, kurios svarbią dalį sudaro „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO), yra integruota atsinaujinančios energijos bendrovė. Pagrindinis mūsų siekis yra sukurti 100% žalią ir saugią energetikos ekosistemą dabarties ir ateities kartoms. ESO valdo ne tik 126 tūkst. kilometrų oro ir požeminių elektros linijų, bet ir 9 tūkst. kilometrų ilgio dujų paskirstymo vamzdyną. Eksploatuojame, prižiūrime ir užtikriname šios valstybei svarbios infrastruktūros patikimumą. Nuolat diegdami inovacijas ir įgyvendindami kitus svarbius pokyčius kuriame pridėtinę vertę Lietuvos energijos vartotojams bei spartiname žaliosios energetikos plėtrą.www.eso.lt
See all ads of this company (122)