UAB „Leonhard Weiss Lietuva“

ENE ir CCS projektų vadovas (-ė)

Nuo 2100 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Leonhard Weiss Lietuva“

Darbo pobūdis

UAB „Leonhard Weiss Lietuva“, yra Leonhard Weiss grupės, kurios pagrindinė veikla yra infrastruktūros projektų ranga ir valdymas visoje Europoje, dalis.

Pozicijos aprašymas
Grupės įmonės kvalifikacijos pripažinimo Lietuvoje organizavimas;
Energetikos rangos projektų vykdymui reikalingų kompetencijų sąrašo rengimas;
Vykstančių viešųjų pirkimų sekimas;
Komercinių pasiūlymų rengimo inicijavimas ir priežiūra;
Projekto valdymas po sutarties sudarymo.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis universitetinis išsilavinimas (pageidautina energetikos ar ryšių srityje);
Patirtis energetikos ar ryšių sektoriuje sveikintina;
ES arba VB finansuojamų projektų valdymo patirtis sveikintina;
Pažangaus projektų valdymo modelių išmanymas ir taikymas, projektų valdymas trumpalaikių ir ilgalaikių tikslų/etapų (KPI) formavimo principu;
Patirtis ir gebėjimas efektyviai valdyti projekto rizikas;
FIDIC inžinerinių sutarčių ir ES paramos skyrimo bei administravimo taisyklių, investicinių projektų finansinį ir ekonominį vertinimą apibrėžiančių gairių, investicinių projektų finansinės ir ekonominės naudos nustatymo metodikų išmanymas sveikintinas;
Sklandi lietuvių kalba raštu ir žodžiu, geri anglų kalbos įgūdžiai, MS darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Rusų kalbos žinojimas-privalumas.

Mes siūlome

Galimybę sparčiai tobulėti naudojantis tarptautine žinių, kompetencijų, patirčių baze;
Erdvę saviraiškai profesinėje srityje;
Darbą tarptautinėse komandose, dalykines keliones;
Savanorišką sveikatos draudimą;
Galimybę dirbti nuotoliniu būdu arba ofise Vilniuje ar Kaune;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
Standartinį darbo priemonių rinkinį (automobilį, darbo kompiuterį, ryšį) bei bet kokius nestandartinius įrankius, žadančius kokybišką ir efektyvų proveržį;
Sąžiningą atlyginimą, peržiūrimą kasmet pagal sutartus pamatuojamus metinius rodiklius.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas Sporto klubo abonementas

Transportas

Darbo automobilis asmeniniam naudojimui

Atlyginimas

Nuo 2100 €/mėn. į rankas

Mūsų bendrovė profesionaliai ir patikimai teikia kompleksinius geležinkelio sprendimus: tiesia geležinkelio kelius, viadukus, tunelius, pralaidas, juos prižiūri ir remontuoja.
informacija apie UAB „Leonhard Weiss Lietuva“
2689 €
Vid. atlyginimas bruto
(76% didesnis už LT vidurkį)
57
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2128 €
25% uždirba 2128-2375 €
25% uždirba 2375-3080 €
25% uždirba nuo 3080 €