ERGOTERAPEUTAS / ERGOTERAPEUTĖ

Nuo 1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Palanga - VšĮ Palangos vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“

Darbo pobūdis

  • Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos medicinos norma MN 125:2016 „Ergoterapeutas. Teisės, pareigos, kompetencija ir atsakomybė“ pagal savo kompetenciją teikia medicininės reabilitacijos paslaugas vaikams.
  • Objektyviai ištiria bei įvertina pacientą, nustato ergoterapijos poreikį ir mąstą bei sudaro ergoterapijos planą ir programą.
  • Kokybiškai atlieka individualias ar grupines ergoterapijos procedūras.
  • Stebi paciento reabilitacijos procesą, dalyvauja paciento komandiniuose aptarimuose.
  • Pildo medicininę dokumentaciją pagal sanatorijoje patvirtintą tvarką.
  • Išrašant pacientą iš sanatorijos įvertina ergoterapinę būklę, medicininiuose dokumentuose surašo išvadą, rekomendacijas.
  • Teikiant paslaugas pacientams vadovaujasi medicinos etika ir deontologija, saugo medicininę paslaptį.
  • Konsultuoja kitų medicinos sričių specialistus ergoterapijos klausimais, teikia metodinę pagalbą ir vadovauja savo padėjėjams.
  • Savo veikloje vykdo sanatorijoje įdiegtos kokybės vadybos sistemos nuostatas.
  • Registruoja darbe pasitaikančias neatitiktis, nesėkmes, nedelsiant vykdo jų koregavimo veiksmus.
  • Pagal kompetenciją vykdo pacientų ir jų tėvų bei globėjų sveikatos mokymą.
  • Sistemingai tobulina savo kvalifikaciją.

Reikalavimai darbuotojui

Bendrieji kvalifikaciniai reikalavimai:
  • Ergoterapeutas turi turėti biomedicinos srities reabilitacijos krypties ergoterapijos studijų išsilavinimą.

Specialieji kvalifikaciniai reikalavimai:
  • Ergoterapeutas turi žinoti, išmanyti ir mokėti Lietuvos medicinos normą MN 125:2016 „Ergoterapeutas. Teisės, pareigos, kompetencija ir atsakomybė“ BEI Lietuvos Respublikos sveikatos sistemą reglamentuojančius įstatymus, vidaus dokumentų (darbo organizavimo tvarkų, gydymo procedūrų ir kt.) ir kitų teisės aktų, liečiančių pacientų gydymą bei medicininės reabilitacijos paslaugų teikimą, nuostatas;
  • turėti galiojantį ergoterapeuto spaudo numerį ir licenciją;
  • gebėti dirbti kompiuteriu;
  • būti sąžiningas, atsakingas, kantrus, kruopštus, mokėti bendrauti su vaikais, gebėti dirbti savarankiškai.

Mes Jums siūlome

  • visas socialines garantijas;
  • draugišką kolektyvą ir laiku mokamą atlyginimą;
  • erdvę asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui;
  • kvalifikacijos tobulinimo mokymus.

Atlyginimas

Nuo 1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimo dydis ir priedai priklausys nuo turimų kompetencijų, patirties bei gerų darbo rezultatų.

VšĮ Palangos vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“

Pietinėje Palangos dalyje, nuostabiame Baltijos pajūrio kampelyje, įsikūrusi Palangos vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“. Šiuo metu „Palangos gintaras“ – gerai žinoma Vaikų reabilitacijos sanatorija, sėkmingai vykdanti gydomąjį darbą, turinti gydymo bei materialinę bazę, subūrusi daugiau nei 200 darbuotojų kolektyvą.
See all ads of this company (4)
informacija apie VšĮ Palangos vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“
2033 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
212
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1258 €
25% uždirba 1258-1858 €
25% uždirba 1858-2209 €
25% uždirba nuo 2209 €