ERP projektų vadovas (-ė)

Nuo 2250 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Umina LT“

Darbo pobūdis

Darbas su įvairiomis įmonėmis (gamybos, pardavimų, paslaugų) konsultuojant ir analizuojant įmonių ERP poreikius. Pagrindinis tikslas: vesti įmonės procesus pagal Odoo sistemos standartinį veikimą, o nustačius, jog Odoo standartinis veikimas negali patenkinti kliento poreikių - formuoti programuotojams užduotis, testuoti rezultatus ir pristatyti klientams.
Dirbame su vidutinėmis ir didelėmis Lietuvos įmonėmis, darbas su klientais ilgalaikis. Tikslas: užmegzti ne tik techninius, bet ir draugiškus santykius su kliento komandos atstovais.

Reikalavimai kandidatui:

Puikus ERP sistemų veikimo supratimas;
Patirtis diegiant ERP sistemas;
Puikūs bendravimo įgūdžiai raštu/online/gyvai;
Loginis mąstymas, gebėjimas tinkamai susidaryti darbų prioritetų sąrašą;
Tinkamas požiūris į klientą siekiant glaudžių santykių analizuojant ir galvojant už klientą, kokios Odoo galimybės gali būti papildomai pritaikytos jau turimose klientų Odoo sistemose;
Geros anglų kalbos žinios;
Atsakingumas, pasiekiamumas, orientacija į rezultatą;

Mes siūlome:

Sveiką darbo ir laisvalaikio balansą;
Draugišką komandą;
Didelių Lietuvos įmonių klientų sąrašą su aukščiausio lygio ERP sprendimais;
Galimybę tobulėti;
Motyvuojantį ir periodiškai augintį atlyginimą;
Laiką susipažinti ir tinkamai išmokti valdyti Odoo sistemą;
Reikiamas darbo priemones;

Atlyginimas

Nuo 2250 €/mėn. į rankas
Atlyginimo dydis priklausys nuo turimos ERP diegimų patirties (be patirties kandidatai šiuo metu nedomina).

MB „Umina LT“

„Umina LT“, MB (Lietuva) ir „Umina OÜ“ (Estija) yra įmonių grupė, kuri specializuojasi IT verslo sistemų diegime. Kaip IT užsakomųjų paslaugų įmonė įgijome neįkainojamos patirties valdant įvairius IT verslo įrankius ir įveikiant daugelį iššūkių juos įgyvendinant. Tai mus paskatino tapti "Odoo" oficialiu partneriu. "Odoo" yra viena iš novatoriškiausių IT verslo sistemų, leidžianti mums užtikrinti geriausią Jūsų pinigų vertę.