Arlanga įmonių grupė

Fasadinių aliuminio konstrukcijų projektuotojas/inžinierius konstruktorius Vilnius/Klaipėda

Nuo 2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Arlanga įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Fasadinių aliuminio konstrukcijų projektavimas, statinių konstrukcijų skaičiavimas;
  • Analizuoti kliento pateiktą projektinę dokumentaciją, bendradarbiauti su architektais ir padėti kurti bei įgyvendinti inovatyvius fasadinių konstrukcijų sprendimus;
  • Valdyti projektavimo procesą;
  • Rengti detalius gamybinius ir montavimo brėžinius;
  • Klientų poreikio ir rinkos analizė;

Galimybė dirbti Klaipėdos r., Gargžduose, Gamyklos g. 5
Kontaktai pasiteiravimui:
Kontaktinis asmuo: Vaidas Stankus
Telefonas: El. paštas:

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (techninis – privalumas);
  • Panašaus darbo patirtis fasadinių konstrukcijų srityje;
  • Pozityvus požiūris, orientacija į rezultatą;
  • Noras mokytis ir tobulėti, kūrybiškumas, iniciatyvumas, lankstumas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Geri anglų k. įgūdžiai;

Mes siūlome:

  • Įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą;
  • Galimybę mokytis ir tobulėti;
  • Draugišką ir palaikančią komandą;
  • motyvacinę atlyginimo dalį, kuri priklauso nuo pasiektų tikslų ir įgyvendintų projektų rezultato;

Darbo vieta: Vilnius/Gargždai
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. į rankas
Priklausomai nuo patirties ir kompetencijos darbo užmokestis nuo 2000 eur (atskaičius mokesčius);

UAB “ARLANGA alu” - aliumininių langų, durų, fasadų, berėmių stiklo konstrukcijų gamintoja – ARLANGA group įmonių grupės, savo veiklą tęsiančios nuo 1995 m., narė, kurios produkcija realizuojama Lietuvoje bei eksportuojama į Skandinaviją, UK, Australiją ir kitas šalis.