Filmavimų produkcijos asistentas(-ė)

50 €/d. Neatskaičius mokesčių
„Unicorns Lithuania“ association member
Vilnius - UAB „Pandos“
Nori išmokti video kūrimo paslapčių ir įgūdžių tiesiogiai dirbdamas su profesionalų komanda? Domina vizualinio turinio kūrimas bei trokšti įgyti patirties video gamybos srityje? Šiuo metu ieškome laisvai samdomo filmavimų produkcijos asistento, norinčio prisijungti prie Bored Panda Studios komandos.

Darbo pobūdis:

  • Visapusiška pagalba filmavimo aikštelėje ir už jos ribų;
  • Medžiagų, produktų, rekvizito pirkimas/ nuoma filmavimams;
  • Pagalba rekvizito, filmavimo įrangos transportavime.

Ko mes tikimės:

  • Teigiamo požiūrio ir gebėjimo priimti konstruktyvią kritiką bei matyti tai kaip galimybę augti ir tobulėti;
  • "Galiu tai padaryti!" požiūrio;
  • Stiprių organizacinių bei laiko planavimo įgūdžių;
  • Gebėjimo greitai ir efektyviai spręsti iškilusias problemas;
  • Vairuotojo pažymėjimo (+gebėjimas vairuoti B kategorijos mini autobusą);
  • Patirtis filmavimo aikštelėje būtų didelis pliusas.

Ką mes siūlome:

  • Skatinsime mokytis papildomų įgūdžių, realizuoti savo talentus ar pomėgius ir juos taikyti darbe;
  • Suteiksime neįkainojamą galimybę dirbti kartu su dinamiška ir profesionalia komanda, įgyjant praktinės patirties video produkcijos pasaulyje;
  • Galimybę įsigilinti į skirtingų departamentų subtilybes, pasisemti patarimų/patirties iš profesionalų ir realiai susitepti rankas projektuose, kurie pasiekia mūsų vis didėjančią auditoriją.

Pasiruoškite kurti video stebuklus!

Atlyginimas

50 €/d. neatskaičius mokesčių

UAB „Pandos“

Bored Panda is a leading art and pop culture magazine. Every month, Boredpanda.com is viewed nearly 80 million times. We’re self-funded, we’re growing fast, and we love what we do about as much as we love bamboo.We are trying to take over the world one article at a time from our headquarters in Vilnius, Lithuania. We’re looking for extraordinary people with social media, copywriting, marketing and engineering experience who want to play an active role in a fast-growing company and have a direct impact on its success.
See all ads of this company (8)
informacija apie UAB „Pandos“
2828 €
Vid. atlyginimas bruto
(86% didesnis už LT vidurkį)
279
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1693 €
25% uždirba 1693-2186 €
25% uždirba 2186-3098 €
25% uždirba nuo 3098 €