UAB „Advantus“

Finansininkė (-as) - Vyr. buhalterė (-is) 0,5 etato

1300-1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Advantus“

Darbo pobūdis:

Darbas gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų statybos įmonėje. Darbo krūvis - pusė etato.

  • Pilnos įmonės buhalterinės apskaitos, pagal galiojančius LR įstatymus, tvarkymas;
  • Sąskaitų suvedimas į buhalterinę sistemą;
  • Finansinių, mokestinių, statistinių ataskaitų ruošimas ir savalaikis jų teikimas vadovybei bei valstybinėms institucijoms;
  • Bankinių pavedimų bei, įmonės išrašomų sąskaitų rengimas;
  • Visų apskaitos operacijų teisingumo užtikrinimas;
  • Įmonės atstovavimas bei atitinkamos dokumentacijos ruošimas finansiniams auditams;
  • Apskaitos proceso tobulinimas bei efektyvinimas;

Reikalavimai darbuotojui:

  • Turite aukštąjį išsilavinimą apskaitos, finansų, ekonomikos srityje;
  • Sėkminga savarankiško buhalterio darbo patirtis, gebėjimas pačiam kurti savo darbo sistemą;
  • Patirtis naudojant buhalterinės apskaitos procesą efektyvinančius įrankius, kaip „ivesk.lt", būtu laikomas privalumu;
  • Puikus LR teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinės apskaitos, darbo užmokesčio ir mokesčių apskaičiavimo tvarkas išmanymas ir taikymas;
  • Turite puikius darbo kompiuteriu įgūdžius ir patirties dirbant buhalterine apskaitos programomis, šiuo atveju įmonė siektų prisiderinti ir naudoti Jums patogiausią apskaitos programą;
  • Siekiate efektyvinti savo darbą ir surasti paprasčiausius būdus jam atlikti;

Įmonė siūlo:

  • Lankstus grafikas dirbant 0,5 etato;
  • Galimybę įmonėje naudoti Jums patogiausią buhalterinės apskaitos programą;
  • Visas priemones reikalingas darbui;
  • Dinamišką darbą draugiškoje ir ambicingoje komandoje;
  • Konkurencingą atlygį, priklausantį nuo Jūsų kompetencijos;
  • Galimybę dalį darbo laiko dirbti nuotoliu.

Siūlome:

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Atlyginimas

1300-1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios:
  • Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma);
  • Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka;
  • Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos;
  • Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.