UAB „Aros Marine“

FINANSŲ ANALITIKAS (-Ė)

1300-1600 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Aros Marine“

Tavęs lauksiančios atsakomybės:

  • Glaudžiai bendradarbiauti su kitais departamentais išsiaiškinant jų analitikos poreikius ir parengti reikiamas ataskaitas naudojant PBI įrankį.
  • Atlikti projektų biudžetų sąnaudų kontrolę, nuokrypių ir finansinių rezultatų analizę.
  • Parengti konsoliduotas mėnesines ataskaitas, apimančias pelno (nuostolio), projektų pelningumo ir kitus pjūvius.
  • Pinigų srautų prognozavimas projektų ir įmonės lygmenyje.
  • Biudžeto planavimas, vykdymo kontrolė, analizė ir prognozavimas.
  • Parengti ataskaitas naudojantis duomenų bazėmis (Rivilė, BSS, Excel).
  • Pateikti įžvalgas, prognozes ir pasiūlymus vadovams ir prisidėti prie duomenimis pagrįstų sprendimų priėmimo.
  • Teikti pagalbą Finansų departamento vadovui, rengiant ataskaitas bankams ir audito bendrovėms.
  • Tolimesnis verslo apskaitos sistemos vystymas.
  • Naujienų sekimas apie naujas BI technologijas ir jų pritaikymas.

Tikimės, jog Tu:

  • Turi patirtį FP&A / verslo kontrolės / finansinių ataskaitų teikimo srityje, geriausia statybinėje-projektų valdymo įmonėje (darbas projektų valdyme – privalumas)
  • Turi finansų/ekonomikos/matematikos arba susijusios srities bakalauro/ magistro laipsnį
  • Gerai supranti finansines ataskaitas (P&L, balansas, pinigų srautai)
  • Gebi savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą
  • Gali pasigirti puikiais analitiniais, MS Excel ir PBI programos įgūdžiais ir patirtimi kuriant ataskaitas. Duomenų apjungimas iš sistemų (Rivile, BSS, Excel) būtų privalumas
  • Tiek raštu, tiek žodžiu laisvai komunikuoji anglų kalba (rusų kalba – privalumas)

Įmonė siūlo:

  • Darbą profesionalių bei kompetentingų kolegų apsuptyje, kurioje nuolat dalinamasi turima patirtimi.
  • Pagalbą iš IT ir finansų departamento.
  • Asmeninį ir profesinį augimą, dalyvaujant vidinėse ir išorinėse mokymų programose.
  • Įvairius renginius, šventes ir dovanas bei skanią kavą kiekvieną dieną.
  • Jaukią, patogią ir įtraukiančią darbo aplinką.
  • Platų ir įdomų atsakomybių lauką - galimybę kurti, inicijuoti ir prisidėti prie pokyčių
  • Esant poreikiui - vykti į komandiruotes kitose užsienio šalyse
  • Skiriami motyvuojantys metiniai priedai priklausantys nuo darbo rezultatų

Atlyginimas

1300-1600 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis priklauso nuo kandidato turimos patirties ir kompetencijų.

With 15 years of solid experience in the maritime industry, Aros Marine is a standout company, boasting a team of over 650 professionals. Our operations span 55 countries globally, thanks to our advanced project management team who ensures excellence in every service we provide. At Aros Marine, our commitment is unwavering—we strive to deliver top-tier services, ensuring that every ship under our care is a ship our client is proud of.