UAB „Obelių grupė“ įmonių grupė

Finansų kontrolierius (-ė) - analitikas (-ė)

Nuo 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Obelių grupė“ įmonių grupė

Darbo pobūdis:

  • Grupės įmonių verslo ataskaitų rengimas (reportingas);
  • Pajamų ir sąnaudų planų vykdymo kontrolė;
  • Metinių biudžetų kontrolė ir monitoringas;
  • Verslo kritinių, bei rizikingų vietų identifikavimas;
  • Verslo analitikos įrankio QlickSense plėtojimas.

Reikalavimai kandidatui (-ei):

  • Aukštasis išsilavinimas ekonomikos / finansų / fundamentaliųjų mokslų srityje;
  • Ne mažesnė nei 1 metų darbo patirtis finansų analitiko srityje;
  • Apskaitos principų ir standartų išmanymas;
  • Ekspertiniai įgūdžiai dirbant su MS Excel;
  • Kritinis mąstymas, savarankiškumas, sąžiningumas;
  • Puikūs komunikacijos įgūdžiai;
  • Laiko planavimo ir kompleksinių problemų sprendimo įgūdžiai.

Privalumai:
  • Patirtis dirbant su apskaitos programa Rivile ir analitikos įrankiu QlikView/Qlik Sense ar kitomis verslo analitikos platformomis;

Jums siūlome:

  • Įdomų darbą dinamiškame, augančiame versle veikiančiame tarptautiniu mastu;
  • Atvirą ir neformalią bendravimo kultūrą, ambicingas užduotis ir komandą;
  • Savirealizacijos ir profesinio augimo galimybes įmonių grupės viduje.

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimą aptarsime susitikimo metu.

Sparčiai auganti įmonių grupė. Įmonės veiklą vykdo didmeninės prekybos ir maisto produktų gamybos srityse Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.