FINANSŲ KONTROLIERIUS (-Ė) - APSKAITININKAS (-Ė)

1300-1600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Payswix“

Darbo pobūdis:

  • Finansinių duomenų apdorojimas, analizavimas ir įžvalgų rengimas;
  • Periodinių ataskaitų rengimas vadovybei ir kitiems vidiniams bei išoriniams informacijos vartotojams;
  • Organizacijos veiklos finansinių rodiklių vertinimas (pelno ir nuostolio ataskaitos);
  • Dalyvavimas biudžeto ir trumpalaikių prognozių sudarymo procese;
  • Tęstinis įvairių ataskaitų ir procesų tobulinimas;
  • Darbo užmokesčio skaičiavimas bei įvairių ataskaitų valstybinėms įstaigoms (SODRAI, VMI, Lietuvos Bankui) teikimas;
  • Pajamų ir sąnaudų planų vykdymo kontrolė;
  • Dalyvavimas finansinio audito procese;
  • Banko operacijų apskaita.

Reikalavimai:

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas buhalterinės apskaitos ir / ar finansų srityje;
  • Sėkmingo darbo patirtis apskaitininko(-ės)/finansų kontolieriaus(-ės) ar panašioje pozicijoje;
  • Patirtis su Dynamics 365 Business Central programa – privalumas;
  • Apskaitos operacijų išmanymas bei geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (ypač MS Excel);
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Atidumas detalėms, kruopštumas ir atsakingumas;
  • Puikūs bendravimo, problemų sprendimo, planavimo, savarankiško darbo ir darbo komandoje įgūdžiai.

Įmonė siūlo:

  • Profesinio augimo ir tobulėjimo galimybes;
  • Galimybę dalyvauti įmonės vidiniuose bei išoriniuose mokymuose;
  • Pensijų II-osios pakopos kaupimo kompensaciją;
  • Lojalumo programą su papildomomis atostogų dienomis;
  • Komandos formavimo vasaros bei žiemos renginius;
  • Sveikatos draudimą;
  • Penktadienio pietus bei užkandžius biure;
  • Esant poreikiui galimybę darbuotis iš namų.

Atlyginimas

1300-1600 €/mėn. į rankas
Galutinis pasiūlymas bus pateiktas atsižvelgus į kandidato patirtį ir kompetencijas.

UAB „Payswix“

Payswix, UAB – sparčiai auganti Fintech įmonė įsikūrusi Lietuvoje, teikianti mokėjimo paslaugas visoje Europoje ir už jos ribų.
Payswix - tai geriausias pasirinkimas užsienio valiutų konvertavimui ir tarptautiniams mokėjimams. Mes siūlome savo klientams konkurencingomis kainomis teikiamas paslaugas, prieigą prie didmeninių rinkų ir lanksčias mokėjimo galimybes.
2017 metų pabaigoje Payswix tapo licencijuota elektroninių pinigų įstaiga, reguliuojama Lietuvos Centrinio Banko teikiant mokėjimo paslaugas.
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „Payswix“
4299 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
39
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2727 €
25% uždirba 2727-3478 €
25% uždirba 3478-4614 €
25% uždirba nuo 4614 €