Gamybinių procesų vyr. technologas (-ė) - vadovas (-ė)

1900-2300 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Kaišiadorys, Jonava - ŽŪB „Nematekas“

Darbo pobūdis

  • Mėsos gaminių cecho gamybinių procesų priežiūra;
  • personalo darbo organizavimas, našumo užtikrinimas;
  • gamybinių pajėgumų ir pasiektų rezultatų analizė, pasiūlymų teikimas jų gerinimui;
  • darbų paskirstymas, koordinavimas, kontrolė;
  • pavaldžių darbuotojų ugdymas, motyvavimas, problemų identifikavimas ir jų sprendimas;
  • efektyvios ir teigiamos darbo kultūros kūrimas;
  • pagalba gamybos vadovei, sprendžiant einamuosius klausimus.

Reikalavimai darbuotojui

  • sėkminga darbo patirtis procesų technologo/gamybos vadovo pozicijoje;
  • kaštų optimizavimo, gamybos planavimo, užsakymų gamybai valdymo bei gamybos procesų pralaidumo valdymo patirtis ir žinios;
  • puikūs komandos valdymo, motyvavimo, užduočių delegavimo bei kontrolės įgūdžiai ir patirtis;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Navision);
  • atsakingumas, orientacija į rezultatą, efektyvus sprendimų priėmimas, gebėjimas operatyviai spręsti iškilusias problemas.

  • profesinį augimą maisto bei procesų technologų - profesionalų komandoje;
  • asmeninį augimą dinamiškoje gamybinėje aplinkoje;
  • darbo vietą patikimoje bei stabiliai augančioje įmonėje.

Atlyginimas

1900-2300 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo kandidato patirties ir kompetencijų.

ŽŪB „Nematekas“

ŽŪB „Nematekas“ - viena didžiausių Lietuvoje mėsos perdirbimo įmonių. Šalies ir užsienio pirkėjams siūlome daugiau nei 250 pavadinimų skanių ir kokybiškų kiaulienos, jautienos, vištienos ir kalakutienos gaminių, o įmonės darbuotojams - atsakingą ir įdomų darbą, kuriame Jūsų lauks draugiškas ir profesionalus kolektyvas, nauji iššūkiai ir tobulėjimo galimybės.
See all ads of this company (11)
informacija apie ŽŪB „Nematekas“
399
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.