Gamybos darbininkas (-ė)

750-1100 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Kaišiadorys, Elektrėnai, Jonava - ŽŪB „Nematekas“

Darbo pobūdis

Darbui žalios mėsos gamybos ceche ieškome darbininko (-ės):
  • išpjaustymo skyriuje;
  • fasavimo skyriuje;
  • paukščių skerdimo skyriuje.

Darbo pobūdis - darbas prie linijos.
APMOKOME DARBO VIETOJE.

Darbas slankiuoju grafiku (dieninės ir naktinės pamainos).

Darbo vieta - Dovainonių k., Kaišiadorių r.
Iš Kaišiadorių, Žiežmarių, Elektrėnų, Jiezno, Prienų, Alytaus ir jų apylinkių veža įmonės organizuojamas transportas.

Visa INFORMACIJA tel. +370 614 33656

Reikalavimai darbuotojui

  • kruopštumas, atsakingumas, greita reakcija;
  • gera fizinė sveikata
  • darbo patirtis maisto pramonėje - PRIVALUMAS

Įmonė siūlo

  • dalinė dienos pietų kompensacija;
  • dalinė transporto išlaidų į/iš darbo kompensacija, vykstant įmonės organizuojamu transportu;
  • įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą vienoje didžiausių Lietuvos mėsos perdirbimo įmonių;
  • draugišką, profesionalią, jaunatvišką komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas.

Atlyginimas

750-1100 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo darbo pozicijos ir darbo rezultatų.

ŽŪB „Nematekas“

ŽŪB „Nematekas“ - viena didžiausių Lietuvoje mėsos perdirbimo įmonių. Šalies ir užsienio pirkėjams siūlome daugiau nei 250 pavadinimų skanių ir kokybiškų kiaulienos, jautienos, vištienos ir kalakutienos gaminių, o įmonės darbuotojams - atsakingą ir įdomų darbą, kuriame Jūsų lauks draugiškas ir profesionalus kolektyvas, nauji iššūkiai ir tobulėjimo galimybės.
See all ads of this company (17)
informacija apie ŽŪB „Nematekas“
396
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Revenue 2022 y.