Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „AKTO“

Gamybos darbuotoja (-as)

750-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „AKTO“

Darbo pobūdis

  • Gaminių surinkimas, apdirbimas.
  • Nustatytų gamybos užduočių vykdymas;
  • Kokybės kontrolė.
  • Gaminių testavimas.
  • Gaminių pakavimas
  • Darbo grafikas: I-IV 07:30-16:30, V 07:30-14:00

Reikalavimai darbuotojui

  • Kruopštumas;
  • Atsakingumas;
  • Darbštumas;

Privalumas:
  • Litavimo įgūdžiai

  • Motyvuojantį atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Galimybę augti ir tobulėti kartu su įmone.
  • Tvarkingą darbo aplinką ir draugišką kolektyvą;
  • Įdomų ir dinamišką darbą augančioje įmonėje;

Papildomas naudas:
  • Papildoma atostogų diena,
  • Soc. išmokos,
  • Darbo užmokesčio priedai pagal rezultatus.
  • Patirtį, kompetenciją ir rezultatus atitinkantį darbo atlygį + motyvaciniai priedai;
  • Patogią darbo lokaciją, Mituvos g. 4 (patalpos – šalia Savanorių pr.).

Atlyginimas

750-1000 €/mėn. į rankas
UAB „AKTO“

UAB „AKTO“

UAB “AKTO” – Kaune įsikūrusi ir sparčiai auganti gamybinė įmonė, kurianti bei gaminanti LED apšvietimo sprendimus, šiuo metu ieško gamybos darbuotojo (-os).
informacija apie UAB „AKTO“
2072 €
Vid. atlyginimas bruto
(36% didesnis už LT vidurkį)
58
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1362 €
25% uždirba 1362-1785 €
25% uždirba 1785-2400 €
25% uždirba nuo 2400 €