Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Artilux NMF“

Gamybos inžinierius (-ė)

2200-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „Artilux NMF“

Darbo pobūdis

  • Naujų ir esamų gaminių paleidimas į gamybą
  • Technologinių procesų parinkimas, kontrolė ir tobulinimas
  • Technologinių rodiklių sekimas ir analizė
  • Gamybos procesų laikų apskaičiavimas, priežiūra ir atnaujinimas
  • Technologinės dokumentacijos rengimas, darbuotojų apmokymas, bei vykdymo priežiūra
  • Technologinių ir gamybos problemų sprendimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo gamybinėje įmonėje patirties, gamybinių procesų išmanymo
  • Brėžinių skaitymo ir suvokimo
  • Darbo kompiuteriu įgūdžių
  • Gebėjimo vienu metu dirbti su keliais projektais ir dėlioti prioritetus
  • Atsakingumo, nuoseklumo, gebėjimo dirbti individualiai ir komandoje
  • Būti motyvuotu (-a) ir gebėti motyvuoti kitus

Tavo privalumai?
  • Darbo patirtis metalo apdirbimo įmonėje
  • Lakštinio plieno apdirbimo technologijų išmanymas
  • Suvirinimo technologijų išmanymas
  • Techninis ar inžinerinis išsilavinimas

Įmonė siūlo

  • Dinamišką darbą tarptautinėje aplinkoje
  • Galimybę prisidėti prie strateginių verslo sprendimų
  • Profesionalų komandą, siekiančią geriausių rezultatų
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo bei saviraiškos galimybes
  • Darbdavio požiūrį, kad ilgalaikiai santykiai su klientais ir darbuotojais yra tvaraus verslo pagrindas

Atlyginimas

2200-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Artilux NMF yra Švedijos–Lietuvos įmonė, veikianti Šiauliuose. Gaminame išmaniuosius prietaisus, elektros kirtiklius, buities prietaisus, LED šviestuvus, elektronikos komponentus, metalo gaminius nuo lakštinio metalo apdirbimo iki stambiagabaričių gaminių. Mūsų klientai yra tokios globalios bendrovės kaip Bosch, Osram, ABB, General electric ir kitos. Savo veikloje remiamės LEAN ir TOC principais, automatizacija ir skaitmenizacija, daug dėmesio skiriame tyrimų ir produktų vystymo kryptims.