Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „LANKSTI LINIJA“

Gamybos meistras (-ė) Alytuje

1050-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Alytus - UAB „LANKSTI LINIJA“

Darbo pobūdis

Organizuoti pamainos darbą;
Deleguoti užduotis, motyvuoti ir ugdyti personalą jas atlikti kokybiškai bei laiku;
Bendradarbiauti su kolegomis užtikrinant efektyvų gamybos procesą bei gamybos plano įgyvendinimą ir atitikimą kokybės reikalavimams;
Užtikrinti darbų saugos ir sveikatos reikalavimų laikymąsi;
Rengti bei tvarkyti dokumentus, susijusius su pavestomis funkcijomis.

Reikalavimai

Darbo patirtis gamybos sektoriuje būtų privalumas.
Gebėjimas greitai ir savarankiškai priimti sprendimus, valdyti konfliktines situacijas;
Strateginis mąstymas, stipri orientacija į rezultatus, atsakingumas;
Galimybė dirbti pamainomis.

Mes jums siūlome

Motyvuotą, patyrusių ir iššūkius mėgstančių specialistų komandą bei teigiamą ir brandžią bendrovės vidaus atmosferą.
Saviraiškos bei savirealizacijos galimybes.

Atlyginimas

1050-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Dėl darbo užmokesčio tariamasi atrankos metu.

UAB „Lanksti linija“ – metalo apdirbimo įmonė, turinti plačias technologines galimybes ir siūlanti įvairias metalo apdirbimo paslaugas. Tai stabiliai auganti, lanksti, nuolat diegianti pažangiausias technologijas įmonė dirbanti tarptautinėje rinkoje.
informacija apie UAB „LANKSTI LINIJA“
1408 €
Vid. atlyginimas bruto
262
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1075 €
25% uždirba 1075-1236 €
25% uždirba 1236-1599 €
25% uždirba nuo 1599 €