CVB client

Gamybos meistras (-ė)

Nuo 1600 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis

  • organizuoti pamainos darbą, užtikrinti darbų saugos laikymąsi;
  • prižiūrėti gamybos procesą bei užtikrinti proceso efektyvumą;
  • tinkamai ir laiku vykdyti bei kontroliuoti gamybos planus;
  • atsakyti už išleidžiamos produkcijos ir atliekamų darbų kokybę;
  • analizuoti gamybos rodiklius;
  • užtikrinti optimalų žaliavų panaudojimą bei kontroliuoti sąnaudas;
  • nenutrūkstamai bendradarbiauti su kitų cechų meistrais dėl bendrų tikslų.

Reikalavimai darbuotojui

  • ne mažesnis kaip aukštasis koleginis išsilavinimas inžinerijos srityje;
  • suprasti bei mokėti analizuoti techninę dokumentaciją / brėžinius;
  • gebėti dirbti komandoje bei organizuoti pavaldžių darbuotojų darbą;
  • greita reakcija bei atsparumas stresui;
  • patirtis metalo baldų gamyboje.

Mes Jums siūlome

  • atsakingą darbą ir karjeros galimybes tarptautinėje įmonėje;
  • geras darbo sąlygas, konkurencingą atlyginimą, motyvacinius priedus;
  • galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus;
  • nuoširdžius, kompetentingus ir siekiančius vieningų tikslų kolegas;
  • šiuolaikišką darbo aplinką bei visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Nuo 1600 €/mėn. į rankas
priedai už pasiektus rezultatus
CVB client

Įmonė yra pirmaujantis tiekėjas mažmeninei prekybai, maisto pramonei, greito maisto tinklams ir HoReCa, teikianti didelį dėmesį individualiems pilno paslaugų paketo sprendimams: technologinė ir prekybinė įranga, nerūdijančio plieno baldų gaminiai, turinti platų techninio aptarnavimo tinklą.