Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Serfas“

Gamybos meistras

1200-1700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Serfas“

Darbo pobūdis

Armatūros apdirbimo cecho pamainos darbo organizavimas.
Darbų paskirstymas įvairiems specialistams. Jų konsultavimas, pagalba pradedant naujų užsakymų gamybą.
Brėžinių analizė.
Žaliavų poreikio pamainai analizė ir jų pristatymo į gamybą kontrolė.
Armatūros gaminių kokybės kontrolė pamainos darbo metu.
Gaminių judėjimo organizavimas, jų išdavimas.

Darbas organizuojamas 2 pamainomis - 6:00- 14:30 ir 14:30 - 23:00. Keičiasi pamainos kas savaitę. Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame.

Reikalavimai darbuotojui

Kviečiame žmones, kurie:
a) turi vadovavimo žmonėms ir organizacinio darbo patirtį ne mažesnę nei 2 metų.
b) techninį išsilavinimą bet kurioje srityje.
c) moka skaityti brėžinius.
d) metalo apdirbimo išmanymas būtų privalumas, bet mes mokame ugdyti, todėl net ir neišmanančius metalo apdirbimo, galime paruošti.
e) moka motyvuoti, palaikyti, mokyti įvairaus amžiaus darbuotojus.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas Sporto klubas įmonės patalpose

Biuras

Kava / arbata įmonės saskaita

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
Solidūs priedai pagal darbo rezultatus sėkmingai dirbančioje įmonėje. Patogios butinės patalpos. Darbas tik viduje. Darbo drabužiai ir kitos apsaugos priemonės. Kava ir arbata įmonės saskaita.

Atlyginimas

1200-1700 €/mėn. į rankas
Priedai kiekvieną mėnesį pagal darbo rezultatus.
strongest_in_lithuania

UAB "Serfas" jau daugiau nei 30 metų yra viena didžiausių juodųjų metalų bei statybinių medžiagų pardavėjų Lietuvoje, gaminanti ir statybinius armatūrinius tinklus, karkasus bei strypynus.

Telefonas pasiteiravimui 8 618 07023
informacija apie UAB „Serfas“
2694 €
Vid. atlyginimas bruto
(77% didesnis už LT vidurkį)
156
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2226 €
25% uždirba 2226-2516 €
25% uždirba 2516-2976 €
25% uždirba nuo 2976 €