Gamybos operatorius (-ė). APMOKOME.

1500-2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas, Prienai - UAB „Technogaja“

Darbo pobūdis

  • Efektyvus darbas su naujos kartos specializuotais oro filtrų gamybos įrenginiais;
  • Savalaikė darbo vietos ir gamybos linijos/įrenginio priežiūra;
  • Gaminių kokybės kontrolė ir užtikrinimas;
  • Darbas organizuojamas dvejomis pamainomis (vieną savaitę dirbama rytinėje pamainoje, kitą – popietinėje);
  • Darbas švarioje aplinkoje;
  • Darbas pamainomis;
  • Laikas: viena savaitė 5:00-13:30, kita savaitė 13:30-22:00;
  • Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame;

Reikalavimai darbuotojui

  • Automatikos ir mechanikos sistemų supratimas (pagrindai);
  • Darbo kompiuteriu išmanymas;
  • Atidumas detalėms, imlumas, kruopštumas, atsakingumas;
  • Orientacija į nuolatinį veiklos tobulinimą ir rezultatų gerinimą;
  • Darbo patirtis su įrenginiais ar gamybos įmonėje – būtų privalumas.

Kodėl ieškome darbuotojų? - Įmonė plečiasi, sparčiai auga. Jau keletą metų iš eilės įmonės augimas yra ~30%. Augimas numatomas ir 2024 metais. Norėdami pasiekti tikslus, kviečiame ir Tave prisijungti bei siūlome:
Kokybiškam ir efektyviam darbui reikalingas priemones bei darbo aprangą;
Atsakingą, dinamišką darbą modernioje filtrų gaminimo įmonėje;
Dėmesį Jūsų pasiūlymams ir idėjoms;
Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes sparčiai augančioje bendrovėje;
Kompetenciją atitinkantį, skaidrų ir konkurencingą atlyginimą bei nuo darbo rezultatų priklausančius papildomus priedus;
Kitas motyvacines priemones.

Atlyginimas

1500-2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas yra sutartinis ir priklauso nuo turimų kompetencijų ir patirties.
Kilus klausimams skambinkite +37065771581.
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

UAB „Technogaja“

UAB "Technogaja" išsiskiria iš tradicinių įmonių srauto, nes kolektyvą sudaro individualios asmenybės - protingi ir pasišventę žmonės, kurių tikslas - tinkamai padaryti darbus ir sukurti patikimus bei ilgalaikius santykius su klientais ir partneriais. Tai daug svarbiau nei įrodinėti kokie šaunūs mes esame. UAB "Technogaja" komanda kuria vertę partneriams, todėl dažniausiai žmogiški ištekliai yra esminė priežastis, kodėl mūsų partneriai pasitiki mūsų įmone.
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „Technogaja“
2265 €
Vid. atlyginimas bruto
(49% didesnis už LT vidurkį)
92
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1533 €
25% uždirba 1533-2117 €
25% uždirba 2117-2839 €
25% uždirba nuo 2839 €