Gamybos operatorius - šaltkalvis

1300-2280 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Приймаємо українців
Kėdainiai - UAB „Natūralus Pluoštas“

Apie mus

UAB Natūralus pluoštas yra lietuviška bendrovė, užsiimanti pluoštinių augalų auginimu, jų perdirbimu į aukštos kokybės pluoštą, spalius ir granules. Esame didžiausia kanapių stiebelių perdirbėja Baltijos šalyse, teikianti visą pluoštinių kanapių auginimo ir perdirbimo ciklą.

Siūlome darbą operatoriui-šaltkalviui mūsų fabrike Kėdainių LEZ.

Darbo pobūdis

Įrenginių valdymo operatoriaus funkcijų atlikimas.

Žaliavos iškrovimas, produktų pakrovimas, sandėliavimo darbai.

Žaliavos paruošimas perdirbimui.

Gamybos įrenginių profilaktinė priežiūra ir remontas.

Fabriko švaros ir tvarkos palaikymas.

Pamaininis darbo grafikas.

Dėl papildomos informacijos skambinti tel. +370 631 74282

Reikalavimai darbuotojui

Gamybos procesų supratimas (apmokome);

Patirtis mechanikos/gamybos srityje;

Greita orientacija, atsakingumas, kruopštumas;

Autokrautuvo vairavimo patirtis;

C, CE kategorijų pažymėjimas yra papildomas pliusas.

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1300-2280 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Natūralus Pluoštas“

UAB "Naturalus Pluoštas" misija – sugrąžinti ir skatinti pluoštinių kanapių naudojimą įvairiose pramonės šakose kaip tvarią, kokybišką ir ekologišką žaliavą, kartu garsinti lietuvišką produkciją visame pasaulyje.

Ieškome kolegos įsilietį į mūsų draugišką komandą, kuriai nuoširdžiai rūpi galimybė keisti industrijos tvarumo standartus.
informacija apie UAB „Natūralus Pluoštas“
2419 €
Vid. atlyginimas bruto
(59% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Revenue 2023 y.