UAB „Baltic Champs“

Gamybos padalinio vadovas (-ė)

4200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai, Joniškis, Kuršėnai - UAB „Baltic Champs“

Darbo pobūdis

  • Padalinio veiklos organizavimas;
  • Atsakomybė už padalinio veiklos rezultatus, tikslų vykdymo kontrolė;
  • Biudžeto valdymas;
  • Tikslų pavaldžiam personalui kėlimas ir jų įgyvendinimo kontrolė;
  • Įmonės veiklos KPI stebėjimas bei reikiamų sprendimų priėmimas bei įgyvendinimo organizavimas;
  • Sistemų diegimas, veiklos ir vidinių procesų koordinavimas bei optimizavimas;
  • Darbuotojų darbo efektyvumo matavimas bei nuolatinis gerinimas;
  • Komandos kasdienės veiklos koordinavimas, motyvavimas ir ugdymas;
  • Įmonės augimo, efektyvumo ir konkurencingumo užtikrinimas;
  • Inovatyvių sprendimų paieška bei jų realizavimas;
  • Darbo pagal sertifikuotas veiklas auditavimas, palaikymas, kontrolė ir gerinimas (Global Gap, Grasp, Ekoagros).

Reikalavimai darbuotojui

  • Sėkmingo vadovavimo įmonei patirtis ne mažiau kaip 3 metai (gamybinėje įmonėje - privalumas);
  • Puikus anglų kalbos mokėjimas;
  • Verslo procesų, finansų valdymo, strateginio planavimo ir rizikų valdymo išmanymas;
  • Puikūs lyderystės įgūdžiai, gebėjimas motyvuoti komandą siekti tikslų;
  • Gebėjimas dirbti komandoje su skirtingais žmonėmis;
  • Analitiškas ir strateginis mąstymas;
  • Savarankiškumas ir iniciatyvumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

  • Galimybę realizuoti savo potencialą, ugdyti profesinius ir lyderystės gebėjimus vystant įmonės veiklą;
  • Įmonės transportą arba nuosavo transporto naudojimo kompensavimą;
  • Lyderio poziciją komandoje;
  • Tobulėjimo kursai bei seminarai;
  • Darbuotojų draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (visą parą);

Įmonė siūlo

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
Darbo vieta Stanelių km., Joniškio raj.

Atlyginimas

4200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Baltic Champs“ yra moderniausias ir didžiausias Baltijos regione grybų ūkis, priklausantis didžiausiai Europoje ekologiško maisto bendrovių grupei „AUGA group“, veikiančiai principu „nuo lauko iki lentynos“. Šiai dienai „AUGA group“‘ komandą sudaro daugiau nei 1200 darbuotojų, iš kurių virš 500 dirba „Baltic Champs“. Kasdien gaminame ir didiesiems Europos prekybos tinklams tiekiame platų kultūrinių grybų asortimentą. Grybus auginame iš savo, pažangiomis technologijomis paruošto grybų substrato, užtikrindami pilną produktų gamybos kontrolę ir atsekamumą . Mūsų sėkmė ir rezultatai priklauso nuo kiekvieno komandos nario. Kasdien mes – nuo ūkio darbininko iki vadovo – dirbame išvien, siekdami bendro tikslo – vartotojams pristatyti aukščiausios kokybės, natūralią ir šviežią produkciją.
informacija apie UAB „Baltic Champs“
1763 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
476
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1395 €
25% uždirba 1395-1603 €
25% uždirba 1603-1978 €
25% uždirba nuo 1978 €