Gastrobaro PLUS PLUS PLUS vadovas - KAUNAS

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Pliusai“

Darbo pobūdis

UAB "Pliusai" - septynerius metus sėkmingai veikianti ir besiplečianti įmonė, ieško naujo komandos nario, vadovauti draugiškai ir kartu pašėlusiai Gastrobaro +++ komandai!

Reikalavimai darbuotojui

Būtų super jei Tu:

  • turi vadovaujamo darbo patirties viešojo maitinimo įmonėse;
  • turi lyderio gyslelę;
  • moki ir nori tvarkytis su administraciniais reikalais;
  • moki įkvėpti kitus, paskatinti, esi komandos lyderis ir žinai, kad tik kartu galime viską.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sporto klubo abonementas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
Mes Tau pažadame:

  • neribotas galimybes tobulėti, augti, keisti poziciją ir net veiklos sritis, įvairiapusį darbą, apimantį skirtingas veiklos sritis ir užduotis;
  • taksi vakare po darbo;
  • jėgų antplūdį po darbo su neribotu sporto abonementu šalia darbo vietos.

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas
Siūlome laiku mokamą oficialų darbo užmokestį (pilnas etatas) – nuo 1200-1500 eur į rankas. (Tavo darbo grafikas bus: I-II darbas dienos metu; III-IV darbas popietę; V vėlyvas vakaras.
Nurodyta darbo užmokesčio suma yra orientacinė, tikslus darbo užmokestis aptariamas darbo pokalbio metu ir priklauso nuo kandidato patirties bei kompetencijos.
Puikiai veikianti priedų sistema, todėl visada gali užsidirbti daugiau!

UAB „Pliusai“

Esame gastrobarai, kuriuose rasi vien tik pliusus: skanius užkandžius + puikius gėrimus + žemiausias kainas mieste + jaukią aplinką + visada gerą muziką. Mus gali drąsiai vadinti taip, kaip liežuviui patogiau – pasirinkome grafišką pavadinimą. Nes kad ir kiek daug minusų per dieną nutiktų, norim, kad atėjęs pas mus taptum optimistu.
informacija apie UAB „Pliusai“
1357 €
Vid. atlyginimas bruto
67
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Revenue 2022 y.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 750 €
25% uždirba 750-1119 €
25% uždirba 1119-1473 €
25% uždirba nuo 1473 €