UAB „Sporto infrastruktūra“

Gelbėtojas (-a)

6-7,70 €/val. Neatskaičius mokesčių
Kaunas - UAB „Sporto infrastruktūra“

Darbo pobūdis

„Girstučio“ baseinas kviečia prisijungti prie komandos gelbėtoją, kuris (-i) būtų atsakingas už tvarkos ir taisyklių palaikymą baseine, pirmosios pagalbos teikimą ir klientų saugumą.

Reikalavimai darbuotojui

  • Atsakingumas
  • Mokėti suteikti pirmąją pagalbą;
  • Mokėti plaukti (plaukimo įgūdžiai tikrinami pokalbio metu)
  • Pareigingumas

  • Darbas derinamas su studijomis, dirbama pagal sudarytą slenkantį grafiką: 6:00-14:00; 14:00-22:00 ir savaitgaliais.
  • Darbas 0,5et. arba 0,75et.

Atlyginimas

6-7,70 €/val. neatskaičius mokesčių
+ priedai kas mėnesį už kokybinius darbo rodiklius.

Girstučio baseinas- vienas iš didžiausių sveikatingumo ir sporto kompleksų Lietuvoje.

Girstučio baseine organizuojame aktyvų poilsį ir laisvalaikį. Čia galite sveikatintis, plaukti, sportuoti treniruoklių salėje, išbandyti grupinius užsiėmimus. Klientams siūlome didelį pasirinkimą treniruočių.

Girstučio baseino erdvėje yra net 4 baseinai: 50 m., 25 m.,pramoginis ir vaikų. 4 sūkurinės vonios, 9 pirtys, nusileidimo kalnelis, "Iššūkių takas", treniruoklių salė, 2 grupinių užsiėmių salės.

Baseine įsikūrusi plaukimo akademija ,,Banga” siūlo vaikų ir suaugusiųjų mokymo plaukti treniruotes.