UAB „Sijurta“

Google, Facebook ir Amazon reklamos specialistas (-ė)

Nuo 1700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Sijurta“

Darbo pobūdis

  • Reklamos kampanijų kūrimas ir valdymas Amazon, Google ir Facebook platformose
  • Reklamos kampanijų analizė ir optimizavimas
  • Tikslinių auditorijų paieška ir testavimas
  • Vizualų testavimas kampanijose
  • Naujų eketyvių reklamos formų paieška ir testavimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Bent 2 metų patirtis valdant Google ir Facebook reklamos kampanijas
  • Bent pusės metų patirtis su Amazon PPC
  • Gerai išmanyti Google ir Meta tracking‘us
  • Geros anglų arba vokiečių kalbos žinios.
  • Geri įgūdžiai dirbant MS office programomis.
  • Galimybė dirbti ofise
  • Domėjimasis el. komercijos naujovėmis

Mes siūlome:

  • Geras darbo sąlygas šiuolaikiniame jaukiame ofise Ogmios mieste. Šalia, tame pačiame pastate, rasi sporto klubą (nuo darbo kėdės iki sporto klubo salės - apytikriai tik 2 minutės), daug kavinių, pramogų zonų, sportinių užsiėmimų;
  • Darbą jaunatviškame linksmame kolektyve;
  • Galimybę atsivesti augintinį į darbo vietą;
  • Tobulėjimo, mokymosi galimybes;
  • Nemokamus sveikus užkandžius darbo metu;
  • Nerutininį darbo pobūdį. Nauji iššūkiai – kiekvieną dieną.

Įmonė siūlo

Biuras

Stalo tenisas Žaidimų konsolės Nemokami užkandžiai Dviračių saugykla Dušas

Atlyginimas

Nuo 1700 €/mėn. į rankas
Tiesiogiai priklauso nuo patirties ir noro mokytis. Jei manai, kad turi daugiau patirties, nei mūsų siūlomas atlyginimas – esame atviri deryboms.

Mes esame el. komercijos įmonė, prekiaujanti Amazon, Ebay, Allegro platformose Lietuvos ir Europos gamintojų produkcija.
informacija apie UAB „Sijurta“
2949 €
Vid. atlyginimas bruto
(94% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Revenue 2022 y.