Grafikos dizaineris (-ė)

Nuo 1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Šviesa“
„Tamo Grupė“ – lyderiaujanti švietimo turinį ir sprendimus kurianti įmonių grupė, jungianti didžiausius švietimo prekės ženklus Lietuvoje: leidykla „Šviesa“, elektroninis dienynas „TAMO“, skaitmeninio turinio platforma „EDUKA klasė“. Mūsų produktais naudojasi 4 iš 5 Lietuvos mokytojų ir mokinių.

Esame profesionalų komanda, kuri mėgaujasi naujais iššūkiais ir nuolatiniu mokymusi. Vertiname nuomones, dalinamės savo skirtingais pomėgiais, idėjomis ir džiaugiamės, kad prisidedame prie kritiškai mąstančios, kūrybingos ir smalsios kartos ugdymo.

Šiuo metu ieškome Grafikos dizainerio (-ės) į leidyklą „Šviesa“.

Darbo pobūdis

  • Dalyvauti mokomosios literatūros leidinių kūrybos procese, kurti grafinio dizaino sprendimus ir juos įgyvendinti;
  • Taikant turimas žinias bei vadovaujantis leidybos principais kurti leidinius ir iliustracijas, maketuoti, rengti juos spaudai.
  • Sklandžiai dirbti leidinių rengimo projektų komandose, noriai bendradarbiauti su kolegomis, išoriniais partneriais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Išsilaivinimas grafinio dizaino, grafikos srityje;
  • Patirtis knygų, leidinių apipavidalinimo srityje.
  • Puikūs darbo gūdžiai su Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ir/ar kitais vizualaus turinio įrankiais.
  • Domėjimasis leidinių dizainu, noras suprasti ir žinoti edukacinių leidinių niuansus, šiuolaikinės mokomosios literatūros tendencijas;
  • Entuziazmas, komandiškumas ir lyderystė atliekant savo darbą.
  • Atsakingumas, kruopštumas, savarankiškumas ir organizuotumas.

Ką mes siūlome

  • Prisijungti prie kūrybingų, motyvuotų profesionalų komandos.
  • Šiuolaikiškai įrengtą biurą Vilniuje ir tiek kavos puodelių kiek galėsi išgerti.
  • Visokeriopą pagalbą ir apmokymus pradėjus dirbti.
  • Papildomų naudų paketą (sveikatos draudimą, nuotolinį darbą).

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Stalo tenisas Nemokami užkandžiai Dviračių saugykla Dušas

Atlyginimas

Nuo 1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo turimos patirties. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame.

UAB „Šviesa“

Kuriame inovatyvius, integruotus vadovėlių rinkinius, smagiosios edukacijos leidinius, skaitmeninį turinį ir įrankius, mokymosi programas ugdymo įstaigų bendruomenėms. Mūsų sėkmės receptas – turinį ir produktus tobuliname bendradarbiaudami su mokytojais ir mokiniais, o taip pat esame Europos mokomosios literatūros (EEPG) ir Lietuvos leidėjų asociacijos nariai. Manome, kad mokymasis mokykloje, namie, lauke, kelionėje, su knyga ar planšete, telefonu rankoje ar bet kuria kita patrauklia forma yra įdomus, prasmingas, įtraukiantis, turiningas ir apdovanojantis procesas. Ar nori prisidėti prie kritiškai mąstančios, kūrybingos ir smalsios kartos ugdymo?
informacija apie UAB „Šviesa“
2854 €
Vid. atlyginimas bruto
(87% didesnis už LT vidurkį)
56
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Revenue 2022 y.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1930 €
25% uždirba 1930-2314 €
25% uždirba 2314-3190 €
25% uždirba nuo 3190 €