GRUPĖS FINANSŲ KONTROLIERIUS (-Ė)

3500-4900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Eika“
EIKA grupė – veikianti nuo 1993 m. bei sukaupusi įvairiapusę patirtį nekilnojamo turto projektų plėtojime ir valdyme. Veiklą pradėjusi nuo remonto darbų, statybinių prekių parduotuvės, individualių namų ir pirmųjų kotedžų Lietuvoje statybos iki į dangų besistiebiančių verslo centrų, ištisų gyvenamųjų kvartalų plėtojimo. Šiai dienai šalia prigimtinės veiklos – nekilnojamo turto plėtojimo – įmonė kuria technologijas, perorientuoja veiklą tvarumo principais, gamina saulės energiją, teikia apgyvendinimo paslaugas, valdo investicinius fondus, investuoja užsienyje.

Atsakomybės:

  • Grupės Konsolidavimas: Užtikrinti sklandų ketvirtinio ir metinio grupės konsolidavimo parengimą, tobulinti procesą bei užtikrinti transformaciją į Tarptautinius apskaitos standartus Grupės lygiu.
  • Metinio audito valdymas: Koordinuoti ir valdyti metinių auditų įgyvendinimo grafiką, bendradarbiauti su išoriniais auditoriais, kad būtų pateikta reikiama informacija ir užtikrintas audito atlikimas pagal numatytus terminus.
  • Biudžetavimo proceso valdymas: Koordinuoti ir valdyti metinį biudžetavimo procesą, parengti reikiamas formas, valdyti terminų laikymąsi. Analizuoti finansinius duomenis.
  • Grupės finansų efektyvinimas: Aktyviai dalyvauti sprendžiant su finansais susijusius klausimus grupės lygiu, numatyti galimybes tobulinti procesus, standartizavimus ir taupyti išlaidas, didinti apskaitos efektyvumą.
  • Apskaitos peržiūra ir kontrolė: Peržiūrėti ir prižiūrėti Grupės apskaitos operacijų aspektus, užtikrinant atitiktį apskaitos standartams ir geriausiai praktikai. Diegti ir valdyti įvairias apskaitos kontrolės procedūras. Užtikrinti sklandų finansinio periodo uždarymą bei jo trumpinimą.
  • Grupės paskolų kontrolė: Prižiūrėti bei rengti grupės paskolų dokumentaciją, kainodarą, palūkanų skaičiavimo modelį.

Reikalavimai:

  • Patirtis panašioje pozicijoje, turint ne mažiau kaip 3–4 metų finansų, apskaitos ar audito patirties (privalumas – patirtis didžiosiose audito įmonėse).
  • Gilios Lietuvos ir IFRS apskaitos standartų bei reglamentų žinios.
  • Konsolidavimo ir finansinių ataskaitų rengimo patirtis.
  • Išskirtinis dėmesys detalėms ir tikslumui.
  • Stiprūs kritinio ir analitinio mąstymo, geri problemų sprendimo įgūdžiai.
  • Iniciatyvumas ir ryžtingumas, domėjimasis tobulėjimu ir atsakomybės jausmas.
  • Puikūs komunikacijos ir lyderystės įgūdžiai.
  • MS Office programų (Excel, Word) valdymas.

Prie mūsų komandos prisijungti verta, nes mes siūlome:

  • Galimybę augti kartu su puikią reputaciją turinčia NT įmone, kuri vertina kokybę tiek kurdama produktą, tiek kurdama pasitikėjimą bei ryšį komandoje;
  • Tobulėjimo galimybes, mokymų paketą, sveikatos draudimą;
  • Draugišką, išklausančią ir palaikančią komandą;
  • Darbą moderniame, patogioje vietoje esančiame biure su nemokama parkavimo vieta automobiliui ir galimybe nemokamai pakrauti elektromobilį.

Atlyginimas

3500-4900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklausys nuo Jūsų darbo patirties ir rezultatų, ir bus plačiau aptariamas ir sutariamas derybų metu. Apie atrankos eigą informuosime tik pokalbiui pasirinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

UAB „Eika“

EIKA grupė – veikianti nuo 1993 m. bei sukaupusi įvairiapusę patirtį nekilnojamo turto projektų plėtojime ir valdyme. Veiklą pradėjusi nuo remonto darbų, statybinių prekių parduotuvės, individualių namų ir pirmųjų kotedžų Lietuvoje statybos iki į dangų besistiebiančių verslo centrų, ištisų gyvenamųjų kvartalų plėtojimo, šiai dienai šalia prigimtinės veiklos – nekilnojamo turto plėtojimo – įmonė kuria technologijas, perorientuoja veiklą tvarumo principais, gamina saulės energiją, teikia apgyvendinimo paslaugas, valdo investicinius fondus ir investuoja užsienyje.

Patvirtinu, kad:
Siųsdamas savo gyvenimo aprašymą, sutinku UAB „Eika“ (kodas 121191079) pateikti gyvenimo aprašyme nurodytus asmens duomenis bei, kad šiuos asmens duomenis UAB „Eika“ tvarkytų pasiūlymo darbo ieškantiems asmenims dalyvauti konkurse kvalifikaciją atitinkančiai ir pageidaujamai laisvai darbo vietai užimti tikslu. Patvirtinu, kad visa gyvenimo aprašyme nurodyta informacija yra teisinga. Suprantu, kad pateikęs (-usi) klaidingą informaciją, galiu būti išbrauktas (-a) iš kandidatų darbo vietai užimti sąrašų.
Sutinku, kad UAB „Eika“ susisiektų su mano gyvenimo aprašyme nurodytomis mokymo įstaigomis, darbdaviais bei kitais gyvenimo aprašyme nurodytais asmenimis, gautų informaciją apie mane ir mano mokymosi/darbo rezultatus, šią informaciją tvarkytų aukščiau nurodytu tikslu.
Patvirtinu, kad esu informuotas (-a) apie savo teisę susipažinti su UAB „Eika“ tvarkomais mano asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi; reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant įstatymų nuostatų; nesutikti, kad būtų tvarkomi mano asmens duomenys.
See all ads of this company (4)
informacija apie UAB „Eika“
7693 €
Vid. atlyginimas bruto
(5 kartus didesnis už LT vidurkį)
44
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 4219 €
25% uždirba 4219-6654 €
25% uždirba 6654-9147 €
25% uždirba nuo 9147 €