EPSO-G grupė

Grupės planavimo ir strategijos vadovas (-ė)

5000-6000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - EPSO-G grupė

Darbo pobūdis

  • vadovavimas EPSO-G grupės planavimo ir stebėsenos funkcijai:
  • funkcijos tikslų, rodiklių nustatymas;
  • integruotų strateginio planavimo procesų valdymas, skaitmenizavimas ir tobulinimas;
  • vadovavimas komandai (tiesiogiai ir matriciniu būdu).
  • vadovavimas EPSO-G grupės strategijos, Grupės įmonių veiklos planų ir metinių tikslų, strateginių ir kitų rodiklių (KPI) rengimo ir stebėsenos procesui;
  • bendradarbiavimas ir ryšių palaikymas su suinteresuotomis šalimis;
  • bendradarbiavimo su VšĮ „Valdymo koordinavimo centras“ užtikrinimas EPSO-G grupės vardu;
  • aktualių ES, nacionalinių Grupės veiklai įtaką darančių dokumentų analizė, dalyvavimas įvairiuose su energetikos sektoriaus transformacijos temomis susijusiuose projektuose.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • bent 3 metų vadovaujamo darbo patirtis (privalumas –valstybės valdomoje įmonėje, arba įmonių grupėje);
  • strateginio nacionalinio ir tarptautinio energetikos sektoriaus tikslų bei reguliavimo principų išmanymas;
  • lyderystė, strateginis mąstymas, stipri orientacija į rezultatus, organizuotumas, iniciatyvumas;
  • sėkminga vadovavimo komandai (tiesiogiai ir matriciniu principu) patirtis (būtų privalumas);
  • puikūs suinteresuotųjų šalių (stakeholders) santykių valdymo įgūdžiai;
  • puikios anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu).

  • siūlome iniciatyvoms atvirą ir palaikančią organizacinę kultūrą;
  • savirealizacijos ir tobulėjimo galimybes prisidedant prie energetikos sektoriaus transformacijos;
  • galimybę lanksčiai derinti nuotolinį darbą ir darbą biure;
  • darbo užmokestis 5 000 - 6 000 Eur bruto, nustatomas atsižvelgiant į turimą kompetenciją ir darbinę patirtį;
  • siūlome nuo rezultatų priklausantį finansinį skatinimą bei kitas papildomas naudas.

„EPSO-G“ yra lygias galimybes puoselėjanti bendrovė, atvira visiems (-oms) kandidatams (-ėms) ir nediskriminuojanti jų lyties, rasės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių. Įmonei svarbiausi naujų komandos narių gebėjimai ir stipri motyvacija būti „EPSO-G“ komandos dalimi.

Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

5000-6000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„EPSO G“ yra strateginė valstybės valdoma įmonė. „EPSO-G“ dirba su Lietuvos energetinę nepriklausomybę stiprinančiais projektais – sinchronizacija su kontinentinės Europos tinklais, jūrinio vėjo parkais, žaliojo vandenilio slėniu ar kaupimo įrenginių sistema. Šių ir kitų svarbių energetikos projektų reikšminga dalimi galite tapti ir jūs. Įmonių grupė „EPSO-G“ kasdien rūpinasi energetiniu Lietuvos saugumu. Grupę sudaro valdymo bendrovė „EPSO-G“, elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“, dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid“, tarptautinė biokuro birža „Baltpool“, infrastruktūros plėtros ir priežiūros įmonė „Tetas“, energijos kaupimo įrenginių sistemos operatorė „Energy cells“.