Gydytojo odontologo padėjėjas (-a)

10 €/val. Į rankas
Vilnius - NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ

Darbo pobūdis

  • Darbas su gydytojais odontologais;
  • Medicininių dokumentų pildymas;
  • Kabinetų ir įrangos paruošimas;
  • Pagalba atliekant įvairias procedūras.

Reikalavimai darbuotojui

  • Galiojanti gydytojo odontologo padėjėjo/pagalbininko licencija;
  • Sėkminga darbo patirtis, motyvacija mokytis ir būti savo srities profesionalu;
  • Komunikabilumas, organizuotumas, komandinio darbo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

  • Darbą 0.7 arba pilnu etatu;
  • Ekspertų komandą ir aukštus kokybės standartus;
  • Intelektualią, paslaugų sferos aplinką.

Atlyginimas

10 €/val. į rankas

NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ

UAB "Northway“ medicinos ir chirurgijos centrai – vienos didžiausių kompleksinės medicinos, reabilitacijos ir sveikatingumo paslaugas teikiančių gydymo įstaigų Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje.
Profesionalūs specialistai, platus kokybiškų paslaugų spektras, jauki aplinka ir patogi vieta - mūsų medicinos centrų Vilniuje, Klaipėdoje, Kretingoje ir Londone privalumai.
Mūsų komandos darbo tikslas – teikiant modernias, kokybiškas ir saugias medicinos paslaugas, padėti žmonėms kuo greičiau sugrįžti į kasdienį gyvenimą.
See all ads of this company (12)