UAB BALTO print

Ieškomas pagalbinis (-ė) darbuotojas (-a) knygų spaustuvėje Vilniuje

1250-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB BALTO print

Darbo pobūdis

BALTO print - didžiausia spaustuvė Lietuvoje ieško darbuotojų draugiškame kolektyve.

Darbo pobūdis:
  • Nesunkus darbas gamyboje;
  • Darbas su elektriniu palečių vežimėliu (pažymėjimas nereikalingas);
  • Palečių su žaliavomis išvežiojimas po gamybos cechą prie reikiamų įrenginių.

Darbas patogiu slenkančiu grafiku pamainomis po 12 valandų:
3 dieninės pamainos, 3 poilsio dienos,
3 naktinės pamainos, 3 poilsio dienos.
(Turime poziciją ir TIK su dieninėmis pamainomis).

Darbuotojas yra pilnai apmokomas, paruošiamas savarankiškam darbui.
Patogi darbo vieta pačiame Vilniaus mieste: Utenos g. 41B, Vilnius (Šnipiškės)

Reikalavimai

  • Atsakingumas;
  • Darbštumas;
  • Darbo vietos švaros ir tvarkos palaikymas;
  • Motyvacija bei noras dirbti.

Mes jums siūlome

  • Galimybę užsidirbti daugiau dirbant papildomas pamainas arba kylant į įrenginio operatoriaus pareigas;
  • Visuomet laiku mokamą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Darbą knygų spaustuvėje Šnipiškių mikrorajone - Vilniaus miesto centre!

Atlyginimas

1250-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Spaustuvė BALTO print – tai viena didžiausių knygų gamintojų Baltijos šalyse, gaminanti aukščiausios kokybės knygas garsioms Lietuvos ir užsienio leidykloms. Daugiametę patirtį turintys poligrafijos specialistai, naudojama moderni ir inovatyvi įranga užtikrina nepriekaištingą spausdinamų knygų kokybę.

Spaustuvė BALTO print — tai vieta, kur gimsta gražiausios knygos!

Jūsų duomenys tvarkomi UAB BALTO print personalo atrankos vykdymo tikslais. Plačiau apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų privatumo pranešime dėl asmens duomenų tvarkymo įsidarbinimo bendrovėje tikslu -

baltoprint.com/lt/privatumo-pranesimas-del-asmens-duomenu-tvarkymo-isidarbinimo-bendroveje-tikslu/
See all ads of this company (5)
informacija apie UAB BALTO print
1860 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
233
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1253 €
25% uždirba 1253-1655 €
25% uždirba 1655-2241 €
25% uždirba nuo 2241 €