UAB „Headex“

Ieškome administratoriaus (-ės) logistikos srityje Vilniuje! Prisijunk prie Telia komandos!

1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Headex“

Darbo pobūdis

Mūsų klientas - informacinių ir ryšių technologijų bendrovė, teikianti integruotas telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugas Lietuvos gyventojams ir verslui, ieško naujų komandos narių!

  • pardavimo ir grąžinimo užsakymų sekimas/priežiūra;
  • sąskaitų bei kreditinių sąskaitų suvedimas į sistema bei jų priežiūra;
  • nelikvidžių prekių priežiūra ir jų apskaitymas sistemose;
  • kiti darbai susiję su įrangos pardavimu bei grąžinimu.

Darbo grafikas: I - V, 08:00 - 17:00 val.
Darbo vieta: Vilnius.

Reikalavimai darbuotojui

  • kompiuteriniai įgūdžiai (MS Office, Excel);
  • geri bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • orientacija į rezultatą;
  • kruopštumas, atidumas, atsakingumas;
  • anglų kalbos žinios;
  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas.

  • darbą lyderiaujančioje įmonėje su galimybe kilti karjeros laiptais;
  • galimybę apsimokyti ir įgyti naujų profesinių gebėjimų;
  • priedus prie atlyginimo už rezultatą;
  • lanksčias darbo sąlygas;
  • papildomus sveikatos bei nelaimingų atsitikimų draudimus;
  • asmeninį ir profesinį augimą;
  • draugišką komandą su profesionaliais ir paslaugiais kolegomis;
  • nuolaidas „Telia“ paslaugoms ir įrangai.

Susidomėjai? Susisiek: .

Paspausdami „kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs. Taip pat sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis atrankų į darbo vietas tikslais, „HEADEX Group“ privatumo politikoje numatyta tvarka. Šio jūsų sutikimo pagrindu, Jūsų duomenys bus saugomi „HEADEX Group“ duomenų bazėje trejus metus. Užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos:

Atlyginimas

1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Telia Lietuva“ – visa ko tinklas, siūlantis telekomunikacijų, IT ir TV paslaugas iš vienų rankų, siekiant suteikti geresnę patirtį verslui ir visuomenei. Su „Telia“ – karjeros galimybės neribotos. Šiandien mūsų komandą Lietuvoje sudaro daugiau nei 2 tūkst. specialistų, užimančių net 520 unikalių darbo pozicijų įvairiuose padaliniuose nuo IT paslaugų valdymo, duomenų analitikos, pardavimų, finansų iki klientų aptarnavimo ar skaitmeninių kanalų vystymo.

Siūlome jums galimybę dirbti su didelio masto unikaliais projektais, aukščiausio lygio vadovais bei auginti savo kompetencijas vienoje didžiausių kompanijų ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.

Mūsų prioritetas – aukšta vidinė įmonės kultūra, todėl nuolat investuojame į darbuotojų augimą ir tobulėjimą, emocinę sveikatą, finansinę ateitį bei darbo aplinkos gerinimą.

Prisijunkite prie tarptautinės komandos ir atraskite savo kelią „Telia“ galimybių namuose.