Ieškome pardavimo vadybininkų (-ių) Prancūzijos ir Lenkijos rinkoms

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Jonava - UAB „Analote“

Darbo pobūdis

Bendravimas PRANCŪZŲ ir LENKŲ kalba su esamais pirkėjais bei naujų paieška. Pardavimo proceso organizavimas ir valdymas.

Mes siūlome:
  • Pastovų, laiku mokamą atlyginimą bei motyvuojančius priedus.
  • Darbą nuo 8:00 iki 17:00 darbo dienomis ir laisvą pusdienį penktadieniais, lankstų darbo grafiką.
  • Profesionalius kolegas, kurie noriai dalinasi savo patirtimi ir žiniomis.
  • Draugišką kolektyvą, bei sveiką darbo aplinką.
  • Galimybę dirbtį iš ofiso JONAVOJE arba TELŠIUOSE.

Reikalavimai darbuotojui

Mes norime:

  • Kad turėtum puikų kompiuterinį raštingumą.
  • Kad būtum tikras TEAM-plaeyer'is.
  • BŪTINAI būtum puikiai įvaldęs PRANCŪZŲ arba LENKŲ kalbą (būtina nors vieną iš jų, arba alternatyviai anglų+rusų).
  • Darbo patirtis pardavimų arba transporto srityje - didelis privalumas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Nuotoliniu darbas įmanomas tik ribotą laikotarpį, dėl asmeninių ar šeimyninių priežasčių.

Biuras

Nemokami užkandžiai Dviračių saugykla Dušas Išprotėjusių "kartožnikų" klubas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas Darbinis auto visiems darbo reikalams spręsti.

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas
Atlyginimo dydis tiesigiai priklauso nuo įvykdytų sandorių pelningumo + startinė suma.

UAB „Analote“

UAB ANALOTE – 15 metų sėkmingai veikianti medinės taros gamintoja ir eksportuotoja Lietuvoje.

Viskas apie mus: www.analote.com

Įmonės vadovė išrinkta geriausia darbdave rajone, kas liudija ypatingą dėmesį darbo aplinkai, kultūrai ir darbuotojų tarpusavio santykių kūrimui.
informacija apie UAB „Analote“
1462 €
Vid. atlyginimas bruto
31
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.