Ieškome Tiekimo specialisto (-ės)!

2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Drogas“

Darbo pobūdis:

  • Prekių užsakymų, tiekimo, sąskaitų valdymo kontrolė;
  • Prekių likučių kontrolė, analizė ir valdymas;
  • Bendradarbiavimas su tiekėjais dėl kokybiško prekių tiekimo, analizavimas ir problemų sprendimas;
  • Užsakymų ir prekių pristatymo grafikų valdymas ir optimizavimas;
  • Tiekimo grandinės duomenų administravimas duomenų bazėse;
  • Sistemos neatitikimų ir klaidų valdymas;
  • Glaudus bendradarbiavimas su kitais įmonės skyriais, padaliniais visais tiekimo klausimais;
  • Rizikų numatymas ir pasiūlymų, galinčių jas suvaldyti, teikimas;
  • Dalyvavimas tiekimo grandinės vystymo projektuose;
  • Įvairių ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai TAU:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Tiekimo grandinės valdymo procesų patirtis (didelis privalumas);
  • Ne mažesnė nei 2 metų patirtis dirbant su atsargų programomis bei MS Excel;
  • Geros anglų kalbos žinios (rusų kalba - privalumas);
  • Stiprūs analitiniai įgūdžiai;
  • Atsakingumas, kruopštumas, atidumas detalėms, loginis mąstymas, greita orientacija, geri laiko planavimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje.

Siūlome:

  • Profesionalių ir bendradarbiaujančių kolegų komandą;
  • Iššūkius, tobulėjimą ir profesinį augimą;
  • Darbo užmokestį nuo 2000 Eur prieš mokesčius. Darbo užmokesčio dydis gali kisti priklausomai nuo turimos kompetencijos ir profesinės patirties. Papildomai mokami nuo rezultatų priklausantys ketvirtiniai priedai.

Jūsų gyvenimo aprašyme pateiktus duomenis UAB „Drogas" saugo ir tvarko pagal galiojančius duomenų apsaugos įstatymus ne ilgiau nei 1 m. nuo gyvenimo aprašymo pateikimo dienos. Pateikti asmens duomenys naudojami tik tam, kad galėtume įvertinti Jūsų kandidatūrą bei teikti pasiūlymus į darbo vietas UAB „Drogas" parduotuvių tinkle.

Atlyginimas

2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Drogas“

Ar kada svajojai turėti DAUGIAU, nei tik darbą? Ar susimąstei, kas apskritai yra „DAUGIAU“? Mums "DAUGIAU“ yra tai, kuo gyvename kiekvieną dieną: tai mūsų nuolatinis troškimas mokytis ir augti siekiant maksimalių rezultatų bei aistra pranokti savo darbuotojų ir klientų lūkesčius kiekvieną dieną. Tai mums ne tik darbas ar mažmeninė prekyba, tai - dinamiška, produktyvi veikla bei dėmesys ir rūpestis vienas kitu. Tai - energija, kuri pritraukia mūsų sėkmę. Kartu mes esame DAUGIAU, nei galite įsivaizduoti! Tapk DAUGIAU dalimi ir Tu! Prisijunk prie UAB „Drogas“ – DAUGIAU nei kosmetikos, grožio, sveikatos ir namų priežiūros priemonių tinklo!
See all ads of this company (7)
informacija apie UAB „Drogas“
1404 €
Vid. atlyginimas bruto
469
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Revenue 2023 y.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 922 €
25% uždirba 922-1065 €
25% uždirba 1065-1418 €
25% uždirba nuo 1418 €