UAB „Bauema“

Ieškome vokiškai kalbančio žmogaus (darbų vadovo asistento) Vokietijoje prie šviesolaidžio klojimo darbų

2500-3500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Bauema“

Darbo pobūdis

Ieškome motyvuoto žmogaus, mokančio vokiečių kalbą, nebijančio imtis naujų iššūkių ir norinčio prisijungti prie mūsų komandos šviesolaidžio infrastruktūros vystymo darbų VOKIETIJOJE

BE PATIRTIES, BET ESANT MOTYVUOTAM - APMOKINAME. Su galimybe augti toliau pareigose.

Darbo grafikas: 6 savaites dirbamos, 2 savaites laisvos (apmokamos).

Žemės kasimo darbų organizavimas bei vykdymas
Bendravimas vokiečių kalba su užsakovu, gyventojais, kitomis instancijomis.
Darbų kokybės kontrolė bei užtikrinimas
Komandų rotacijos kontrolė
Esamų komunikacijų žymėjimas
Dokumentacijos pildymas, pateikimas užsakovui.

Reikalavimai darbuotojui

Pirmiausias ir svarbiausias reikalavimas - NORAS DIRBTI IR UŽSIDIRBTI.
Vokiečių kalbos mokėjimas
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
Organizuotumas, kritinis mastymas, atsakingumas, punktualumas, MOTYVACIJA.
Žalingų įpročių nebūvimas. Turintys problemų nepageidaujami.

Atlyginimas

2500-3500 €/mėn. į rankas

Įmonė specializuojasi inžinerinių tinklų tiesimo, telekomunikacijų ryšių, asfaltavimo, gerbūvio atstatymo darbuose Lietuvoje ir visoje Europoje.

Platesnė informacija telefonu:
informacija apie UAB „Bauema“
4
Darbuotojų skaičius
0 -5 tūkst. €
Pajamos 2022 m.