ĮMONĖS ATSTOVAS GAMINIŲ PRISTATYMUI VILNIUJE

1000-5500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius, Širvintos, Trakai - UAB „EASTCON AG LT“

Darbo pobūdis

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos ir vykdyti aktyvius pardavimus reklaminio susitikimo metu. Esame savo srities profesionalai, veiklos patirtį ir žinias kaupiame beveik 30 metų. Savo produkciją pristatome įvairiuose Lietuvos miestuose ir įvairiose pasaulio šalyse.

Naujų klientų ieškoti neprireiks, mes Tau juos parūpinsime.
Išsiaiškinęs kliento poreikį - vesi derybas ir sudarysi naujas sutartis;
Pristatysi įmonės gaminius klientui į namus;
Dirbsi dažniausiai vakarais;
Turėsi galimybę mėnesio eigoje individualiai pasirinkti poilsio dienas.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Komunikabilumas, atsakingumas, pozityvumas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir nuosavas automobilis;
Didelis privalumas: viešo kalbėjimo, pedagoginio arba tiesioginių pardavimų darbo patirtis.

Mes siūlome

Profesionalius, apmokamus mokymus;
Darbą perspektyvioje Vokietijos įmonėje;
Lankstų ir individualų darbo grafiką;
Nuolatinę ir profesionalią vadovo pagalbą darbo metu;
Vieną iš geriausių motyvacinių sistemų Lietuvoje už darbo rezultatus:
  • Įspūdingos kelionės;
  • Dovanos;
Karjeros galimybes.

Atlyginimas

1000-5500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Tiesiogiai priklauso nuo rezultatų;

UAB „EASTCON AG LT“

UAB "EASTCON AG LT" - aktyvių pardavimų įmonė, įkurta Vokietijoje. Pagrindinis įmonės tikslas - stipri, patikima ir klientui lojali įmonė, kuria didžiuojasi joje dirbantys žmonės.
Jeigu nestokojate erengijos, motyvacijos, idėjų ir ieškote erdvės, kurioje galėtumėte jas įgyvendinti - tuomet mūsų kompanija kaip tik Jums. Kurkite savo sėkmės istoriją kartu su mumis !
See all ads of this company (3)