Vairuotojas - Ūkvedys

600-800 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „Agerosa“

Darbo pobūdis

Darbas puse etato (70-80 val. per mėnesį) darbo dienomis I-V, 8:00 - 12:00 (dažniausiai). Kartais bus reikalingas produkcijos pristatymas po pietų 14:00-16:00

Produkcijos pasikrovimas, pristatymas ir iškrovimas iš gamybos į mūsų kavines Vilniaus mieste, centre.
Maisto pristatymas renginiams bei konferencijoms, vykstančioms Vilniaus mieste
Pristatymas su techniškai tvarkingu, nauju įmonės automobiliu
Pagalba renginių metu su erdvės paruošimu ir sutvarkymu po renginio
Kasdienių ūkinių problemų sprendimas esant poreikiui

Reikalavimai darbuotojui

B kategorijos vairuotojo pažymėjimas, vairavimo patirtis;
Geri ir kultūringi vairavimo įgūdžiai;
Puiki orientacija Vilniaus mieste;
Asmeninės savybės: mandagumas, atsakingumas, sąžiningumas, punktualumas, gebėjimas planuoti savo darbo laiką bei puikiai komunikuoti komandoje.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
Geras darbo sąlygas šeimos įmonėje. Siūlome sąžiningą laiku mokamą atlygį ir visas socialines garantijas.

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas
Atlyginimas visada mokamas laiku, be vėlavimų.

UAB „Agerosa“

TASTE MAP TECH CAFE
Kavos restoranas. Pusryčių "brunch" vieta.
Kavos skrudinimas ir edukacija.
Inovatyvūs, sveiki užkandžiai ir desertai.
See all ads of this company (4)
informacija apie UAB „Agerosa“
1748 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
62
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1120 €
25% uždirba 1120-1714 €
25% uždirba 1714-2328 €
25% uždirba nuo 2328 €