Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Food Factory, UAB

INDŲ PLOVĖJA (-AS) ŽVĖRYNE, VILNIUJE

920 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Food Factory, UAB

Darbo pobūdis

Don Simon restoranas ieško 1 indų plovėjo (-os). Esame Žvėryne, Kęstučio g. Vilniuje.

Susiekimas viešuoju transportu:
Šalia restotano yra Latvių stotelė, važiuoja troleibusai 1, 3, 7.
Taip pat galima išlipti Panoramos stotelėje arba Žvėrynas stotelėje ir 10 minučių eiti pėščiomis. Važiuoja autobusai 30, 49, 69 ir troleibusai 9 ir 19.

Darbo grafikas slenkantis.

Darbo pobūdis:
Indų plovimas (salės ir virtuvės). Virtuvės indai nėra dideli.
Virtuvės/salės grindų valymas

Restorano darbo laikas:
11:30 val. - 22:00 val. (išskyrus sekmadieniais ir pirmadieniais dirbame iki 21:00 val.).
Šiltuoju laikotarpiu turime lauko terasą.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės atsakingumo.

** Kasdien turime bendrus dienos pietus komandai, nemokamą kavą, papildomas nuolaidų korteles darbuotojams ir kitas pridėtines naudas.

Galite skambinti ir tiesiogiai Plačiau apie mus rasite mūsų internetinėje svetainėje donsimon.lt

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

920 €/mėn. į rankas

Don Simon šeimos restoranas, kuris nuo 2013 metų puoselėja italų ir japonų tradicijas. Mes atiduodame visą savo širdį ir mums rūpi, kad mūsų svečiai valgytų skaniai ir vertingai.
Kviečiame apsilankyti pas mus Žvėryne, Kęstučio gatvėje, kur susilieja jaukumas ir namų atmosfera.
informacija apie Food Factory, UAB
1779 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.